Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Білоруський стартап Zodier запустив сервіс знайомств у Instagram та відкриває офіс в Україні

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
14 лютого 2022 2 хвилин читання

У День святого Валентина білоруський стартап Zodier запустив пілотну версію свого дейтингового сервісу в Instagram та оголосив про плани відкрити офіс в Україні. 

Zodier стартував у 2019 році як астрологічний дейтинг-сервіс (програма поєднувала людей за астрологічними даними). Пізніше змінив модель й інтегрував своє рішення у популярні месенджери. Після авторизації у Zodier користувач може знайти найбільш відповідну людину для дружби або стосунків у Telegram, Viber, Facebook та інших месенджерах. 

14 лютого сервіс почав працювати в Instagram. Відтепер користувач може перейти у директ Instagram-акаунта стартапу та створити свій профіль. Після цього у нього з'явиться можливість знайти собі пару. За словами засновника та CEO Zodier Матвія Грамовича, це перший в історії кейс безпосередньої інтеграції дейтингового сервісу в Instagram.

За два роки Zodier залучив приблизно $800 тис. інвестицій. Проєкт має офіси у Великій Британії та Білорусі, а навесні 2022 року планує відкрити представництво в Україні. У стартапі кажуть, що сервісом вже користується понад 60 тис. українців. Загалом аудиторія Zodier зросла торік у 100 разів і досягла 2,5 млн користувачів.

0
Прокоментувати