Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Де розміщувати статті з посиланнями? Кращі платформи для гостьових постів

Володимир Жиляєв
Володимир Жиляєв Спеціаліст з контенту, маркетингу, SEO
22 серпня 2023 5 хвилин читання

Для маркетологів, спеціалістів з SERM, піарників та лінкбілдерів розміщення статей на різноманітних майданчиках — одна з основних складових роботи і постійних задач. 

Мені теж регулярно доводиться шукати нові майданчики для розміщення гостьових постів. Це актуально для тих, хто просуває інтернет-магазини, стартапи та будь-який інший бізнес. 

Навіщо потрібні сервіси розміщення гостьових постів? 

Лінкбілдинг та PR — процеси безперервні, тому необхідно весь час шукати нові майданчики для розміщення статей із посиланнями. До того ж сайти мають відповідати певним критеріям за якістю, тематикою, ціною та аудиторією. 

Відбір сайтів, пошук контактів та комунікація з власниками сайтів, написання та розміщення статей займають значний час. Тому цілком логічно, що цей процес захотіли спростити. З’явились платформи для розміщення гостьових постів. Вони не тільки дають доступ до каталогу сайтів, але і дозволяють фільтрувати їх за тематиками, регіонами, цінами і т. д. 

В нашому переліку топові сервіси для розміщення гостьових постів на сайтах і не тільки. Тут зібрані українські та закордонні платформи. Радимо зберегти добірку, тестувати і обрати кілька сервісів, щоб завжди мати альтернативи! 

Collaborator  

Біржа прямої реклами, яка пропонує розміщення на сайтах і в каналах telegram. На момент написання статті, каталог включає майже 20000 сайтів та близько 2000 каналів. 

Фільтри допоможуть знайти майданчики для просування в потрібній країні. Також можна відсіяти сайти за мовою, тематикою і навіть швидкістю розміщення. Діє страховка від ситуацій, коли після розміщення сайт перестає працювати. Це робить публікацію трохи дорожче, але різниця незначна, а послуга може знадобитись у найнесподіваніший момент. Хороша служба підтримки і класний блог з корисними статтями та навчальними матеріалами. 

На додачу до цього, Collaborator постійно запрошує власників сайтів до співпраці! 

PRposting 

Другий дуже цікавий сервіс з аналогічними можливостями. Не пропонує інструменти для покупки реклами в Telegram, однак, має набагато більшу базу майданчиків. Тут їх на момент написання статті. Також діє гарантія повернення грошей, якщо публікація буде видалена протягом семи днів. 

Також з переваг платформи величезна географічна різноманітність майданчиків та одні з кращих цін.  

WhitePress 

Зручна платформа, на якій можна замовити написання і публікацію нових статей, додавання блоків з текстом та лінків у вже існуючі. Це робить інструмент більш універсальним та є його конкурентною перевагою. 

З WhitePress працюють понад 41000 видавців з усього світу. Тут також є зручна система фільтрів для пошуку і автоматизація всіх складових процесу. Також досить зручний інтерфейс із фільтрами. 

On-news 

Сервіс розміщення статей в українських ЗМІ. Тут можна обрати місцеві чи всеукраїнські медіа. Також сервіс пропонує замовлення реклами на телебаченні та радіо. Це досить незвично для таких платформ і буде цікавим доповненням до статейного просування. 

Філософія цієї  платформи дещо відрізняється від решти інших. Тут з кожним клієнтом працює менеджер який оформлює замовлення, щоб допомогти знайти оптимальне рішення під кожну задачу. На On-news нема особистого кабінету користувача. 

Publishare 

Сервіс, який поєднує функції розміщення статей, публікацій для політичного PR, реклами у блогерів в Youtube, Instagram. Також є каталог блогерів в Youtube та Instagram, у яких можна замовити рекламу. 

Контент для корпоративного блогу та публікацій так само можна замовити через сервіс. 

Adsy 

У сайта є великий каталог, в якому представлені понад 25000 видавців та власників майданчиків. Пропонує великий вибір майданчиків. Можливо не найзручніший інструмент з переліку, але також вартий уваги.

Guestpost

Має стандартну механіку роботи. Після реєстрації аккаунта ви можете обрати з великого каталогу майданчиків, розмістити власноруч написаний контент або статтю, замовлену на платформі. Після цього необхідно оплатити розміщення так очікувати готову публікацію. 

Guestpostnow 

Має набір інструментів для гостьового постингу, управління репутацією та лінкбілдингу. 

В частині гостьового постингу все доволі стандартно. Ви можете обрати з тисяч майданчиків за кількома критеріями і замовити розміщення статей з посиланнями.

Ви також можете замовляти беклінки пакетами із заздалегідь визначеною кількістю. Також ви можете замовляти відгуки для формування репутації бренду. 

Висновки 

Ці інструменти допоможуть вам просувати бізнес не тільки на українському рикну, але і на міжнародні ринки. Додаткові функції платформ допоможуть збільшити впізнаваність бренду, його репутацію та інші показники важливі для успіху.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Гроші на вітер: неприємна правда про просування вашої компанії в соцмережах

Владислав Миронович 12 годин тому

Netpeak Group запустив подкаст «Це по роботі» про бізнес та IT

Богдан Камінський 13 годин тому

Аналіз ринку та планування маркетингової стратегії: як досягти оптимального результату

Viktor Gozhyi 15 годин тому

Двох топ-менеджерів Sports Illustrated звільнили після скандалу зі ШІ

Юлія Мирська 18 годин тому

Кросплатформені рекламні стратегії: інтеграція контенту між різними платформами для збільшення охоплення

Максим Купченко 21 годину тому