Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Computex 2023: Nvidia використала штучний інтелект, щоб навчити неігрових персонажів говорити (відео)

Олександр Тартачний
Олександр Тартачний журналіст
29 травня 2023 3 хвилин читання

Відтепер неігрові персонажі (NPC) у відеоіграх зможуть генерувати відповіді на запитання гравця за допомогою штучного інтелекту та говорити більш природно. 

На Computex 2023 — тайбейській міжнародній виставці інформаційних технологій у генеральний директор Nvidia Дженсен Хуанг продемонстрував нову технологію компанії NVIDIA ACE (Avatar cloud engine) for Games. 

У демонстрації, яку презентував на виставці директор Nvidia гравець взаємодіє з власником кіберпанківської раменної, якого хвилює ріст злочинності у його районі. Далі герой відправляється на пошуки кримінального ватажка, який спричиняє хаос у місті. За однією розмовою досить важко зрозуміти чим нова технологія краща, ніж вибір варіантів із дерева діалогів — типового скрипту розмови з NPC у відеоіграх.

Згенерований діалог з персонажем комп'ютерної гри

Але у компанії відзначають, що тепер гравцеві не доведеться натискати параметри діалогу та обирати серед доступних варіантів. Nvidia розповідає про можливість говорити фрази за допомогою голосового вводу та отримати відповідь від персонажа відеоігри.

Що відомо про технологію Nvidia ACE for Games

Nvidia ACE for Games — це сервіс компанії, на основі штучного інтелекту, який має допомогти NPC поводитись більш реалістично. Розробники ігор можуть використовувати Nvidia ACE for Games вбудовано в ігровий рушій Unreal Engine 5 та здатен працювати як локально, так і в хмарі. Весь пакет ACE включає інструменти компанії NeMo для розгортання великих мовних моделей (LLM), перетворення мовлення в текст і перетворення тексту в мовлення і т. д.

Під час попереднього брифінгу Computex віцепрезидент Nvidia Джейсон Пол сказав, технологію можна масштабувати до кількох персонажів одночасно і теоретично це навіть може дозволити NPC спілкуватися один з одним, але зазначив, що поки що не в компанії цього не робили. 

Відомо, що деякі довгоочікувані ігри, використовують деякі з функцій Nvidia ACE у своїй роботі. Наприклад, STALKER 2 Heart of Chernobyl і Fort Solis використовуватимуть частину, яка має назву «Omniverse Audio2Face», яка зіставляє анімацію обличчя ігрового персонажа з мімікою актора озвучення.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ-помічник програміста Google Studio Bot став доступним у 170 країнах світу

Артем Житкевич 11 годин тому

Intel зіткнулася з величезним попитом на прискорювачі обчислень Gaudi2 у Китаї

Артем Житкевич 13 годин тому

Підписка GTA+ тепер включає безплатні ігри, починаючи з трьох ремастерів Grand Theft Auto

Богдан Камінський 21 годину тому

YouTube представив нові інструменти на основі ШІ

Юлія Мирська 23 години тому

Китайська "війна ста моделей" штучного інтелекту може закінчитись

Юлія Мирська 22 вересня 2023 10:14