Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Чого бояться айтівці, як подолати тривожність, який бізнес відкрити під час війни. Тиждень в Спільноті

Юлія Даниленко
Юлія Даниленко головна редакторка SPEKA
10 жовтня 2022 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA. 

Минулий тиждень учасники «Спільноти» розмірковували над тим, який бізнес краще відкрити під час війни, як подолати тривожність, говорили про кризу корпоративної культури в ІТ. 

Який бізнес краще відкрити під час війни

Під час війни український ринок дуже зменшився, і багато компаній (зокрема, зі сфери маркетингу) переорієнтовуються, тому що ресурсів на внутрішньому ринку недостатньо, щоб «нагодувати» всі компанії. Венчурний аналітик агенції інновацій Center42 Максим Грант пропонує три варіанти адаптації українського бізнесу до реалій. 

Що допоможе подолати тривожність

Психологи стверджують, що спорт — дієвий засіб у роботі з небажаними психологічними станами.Спеціалісти психологічного сервісу HoldYou розповідають про важливість фізичних вправ для попередження та подолання тривожних розладів та про те, як саме вони діють.

Яким гравцям фармринку довіряють українці

Довіра — одна з ключових причин, чому споживачі обирають певний продукт. На фармацевтичному ринку довіра відіграє особливо важливу роль: тут клієнти довіряють компаніям не лише свої гроші, а й здоров'я. Компанія LOOQME проаналізувала, як змінився рівень довіри українців до різних фармацевтичних компаній

Чого бояться українські айтівці

40% українських ІТ-працівників та працівниць, за даними dou, зараз бояться звільнення. Це десятки тисяч людей, які ще не так давно були головною і дуже бажаною аудиторією для продавців квартир, автівок, айфонів, брендового одягу Tommy Hilfiger й Abercrombie & Fitch. Аналітик Іван Верстюк розмірковує над кризою корпоративної культури та шукає виходи з ситуації.

Що відбувається з українським e-learning під час війни

Як живе український e-learning фармацевтичних компаній під час війни? Про досвід ACINO, мереж аптек D.S. та АНЦ розповідає content Manager LMS Collaborator Катерина Атаманенко. 

Як зберегти кадри в країні

Наразі відбувається стрімке знекровлення цілих галузей і це гостро ставить питання про те, хто вже завтра підтримуватиме і розвиватиме реальний сектор економіки. CEO IT-Enterprise Олег Щербатенко пояснює, чому збереження висококваліфікованих кадрів має стати державною стратегією України і пріоритетом для бізнесу. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Правила work-life balance: бізнес, медитації та байдарки. Founder та СЕО Unicsoft Олексій Завгородній

Христина Коновалова 14 годин тому

Чому під час війни і атак по енергетичній інфраструктурі варто використовувати електронні документи

Владислав Миронович 2 грудня 2022 18:00

Як Україні втримувати таланти в умовах війни та після перемоги

Юлія Лапко 2 грудня 2022 16:00

План безперервності бізнесу: ключові поради, як досягти стійкості

GlobalLogic Ukraine 2 грудня 2022 13:30

Google профінансує 25 українських стартапів: автори отримають 5 млн євро

Руслан Сорока 1 грудня 2022 18:51