Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Чи варто використовувати LinkedIn Ads для стартапів: погляд на переваги та обмеження

Максим Купченко
Максим Купченко BudgetMaxx
16 травня 2023 4 хвилин читання

LinkedIn Ads — це потужна рекламна платформа з унікальними можливостями для таргетування, однак вартість кліків і показів тут набагато вища порівняно з іншими платформами. У цій статті ми розглянемо, наскільки доцільно використовувати LinkedIn Ads для стартапів, і чи варто загалом стартапам інвестувати у цю платформу. 

Основні вимоги для успіху на LinkedIn Ads

Отже, що треба для успішного просування за допомогою LinkedIn Ads.

  • Бюджет і висока вартість життєвого циклу клієнта (LTV)

У LinkedIn Ads досить високі ціни на кліки і покази, тому компанії, які рекламуються на цій платформі, повинні мати високий показник LTV для повернення своїх вкладень. 

Якщо ваш продукт коштує відносно дешево (наприклад, програмне забезпечення SaaS за $50 або $100 на місяць) і водночас у вас мало лояльних клієнтів, то, найімовірніше, окупити вкладені кошти не вийде. Якщо ж ваш LTV становить $10 тис. або $15 тис. доларів або вище, використання LinkedIn Ads буде вельми розумним рішенням!

  • Великі витрати на рекламу

Висока вартість кліків і показів тягне за собою відповідні витрати на рекламу. Великий рекламний бюджет дозволяє отримувати більше кліків, лідів і сприяє швидкому зростанню вашого бізнесу.

За відсутності достатнього рекламного бюджету для проведення тримісячного тестування в LinkedIn Ads, використовувати цю платформу не рекомендується. Йдеться про зрощування аудиторії, брендових компаніях і лідогенераціі протягом усього терміну тестування.

  • Значимість AMO в рекламі (аудиторія, повідомлення і пропозиція)

Аудиторія. LinkedIn надає доступ до специфічної аудиторії: для ефективного використання платформи важливо ретельно обирати і тестувати свою ЦА.

Повідомлення (або те, що одразу бачить ваш клієнт). Повідомлення — це поєднання обраного вами рекламного тексту, візуалів і формату оголошення.

Пропозиція. Найважливіша частина або те, що ви пропонуєте своєму потенційному клієнту в обмін на його увагу.

Міфи та помилки у використанні LinkedIn Ads

Існує поширена хибна думка, що стартапи за замовчуванням мають невеликий бюджет і низький LTV. Однак це не зовсім так. Часто малі компанії можуть мати досить непоганий бюджет, вигідні пропозиції та високу життєву цінність клієнта.

Рекомендації для стартапів:

  • враховуйте можливі обмеження, такі як обмежений бюджет, невеликий штат і брак досвіду в стратегії та плануванні;
  • скористайтеся допомогою сторонніх фахівців для виконання завдань, на які у вас не вистачає часу або досвіду;
  • розгляньте можливість аутсорсингу дизайну і створення контенту для компенсації обмежених ресурсів;
  • встановлюйте реалістичні очікування у керівництва компанії щодо реклами на LinkedIn;
  • якщо ваш бюджет обмежений, спробуйте сконцентрувати його на самому початку кампанії, щоб швидше отримати результати і зробити висновки.

Також для просування свого стартапу ви можете використовувати Google Ads або TikTok Ads. Однак важливим аспектом тут стає й економія на рекламному бюджеті. У цьому випадку ми наполегливо рекомендуємо скористатися нашим сервісом — проєктом BudgetMaxx.

Ви можете успішно використовувати BudgetMaxx для економії на рекламних витратах на різних платформах, таких як Google Ads і TikTok Ads. Крім цього, ми також пропонуємо безкоштовні курси, які допоможуть вам розвинути свої навички в галузі реклами і зробити ваш стартап ще більш успішним!

Висновки

Варто зазначити, що LinkedIn Ads може бути потужним інструментом для стартапів, але лише за умови достатнього бюджету і високого LTV. Якщо ж ваш бюджет обмежений або ваш продукт орієнтований на вузьку нішу, можливо, варто розглянути інші платформи для реклами.

Важливо також пам'ятати, що успіх у LinkedIn Ads залежить від правильного налаштування аудиторії, повідомлення та пропозиції. Ретельно продумайте ці аспекти, перш ніж ухвалювати рішення про вкладення в рекламу на цій платформі. Якщо у вас є потрібні ресурси і ви готові витратити час і зусилля на свої рекламні кампанії, то LinkedIn Ads може стати хорошим варіантом для просування вашого стартапу.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Стали відомі переможці конкурсу стартапів Glovo Startup Lab

Вікторія Рудзінська 2 години тому

Що повинні знати маркетологи про український YouTube

AIR Brands 4 години тому

Як ми створювали першу афіліатку в українській бʼюті-сфері: кейс FABO Affiliate Program

Владислав Миронович 5 годин тому

В Україні пропонують 500 тис євро на розвиток стартапів

Владислав Паливода 6 годин тому

Фриланс серед жінок набирає популярності: аналітика Freelancehunt

Анастасія Бондаренко 6 годин тому