Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

CERT-UA повідомляє про нові кібератаки на сектор безпеки та оборони України

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
19 грудня 2022 2 хвилин читання

Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA попередила про нові кібератаки на користувачів системи DELTA

Як повідомляє Держспецзв'язку, 17 грудня Центр інновацій та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони України отримав інформацію про поширення повідомлень щодо необхідності оновлення сертифікатів у системі DELTA. Такі повідомлення надходять у месенджерах, а також на електронну пошту. 

До того ж для розсилки зловмисники використовують скомпрометовану електронну адресу одного зі співробітників оборонного відомства.

У повідомленнях містяться вкладення у вигляді PDF-документів, що імітують військові дайджести та мають посилання на шкідливий ZIP-архів. У разі переходу за посиланням у повідомленні на комп'ютері запустяться дві шкідливі програми

DELTA — це створена за стандартами НАТО національна військова система ситуаційної обізнаності, яку використовують Збройні Сили України та Сили безпеки та оборони. Зокрема, це програмне забезпечення дозволяє військовим оперативно дізнаватися важливі дані про противника.

Раніше SPEKA розповідала, що ворог продовжує кібератаку на державні організації України. Хакери використовують тематику іранських дронів-камікадзе Shahed-136 та шкідливу програму DolphinCape.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

В українській армії з'являться ударні роти дронів

Руслан Сорока 27 січня 2023 18:56

Інтерв'ю з головою Держспецзв'язку Юрієм Щиголем

Олександр Тартачний 27 січня 2023 18:45

Росіянам заборонили доступ до сайтів ЦРУ та ФБР нібито через «фейки»

Руслан Сорока 27 січня 2023 17:21

Українці отримають навчальні стипендії у SET University

Катерина Колонович 27 січня 2023 11:21

Хакери з росії та Ірану атакують британських політиків та журналістів

Катерина Колонович 27 січня 2023 08:41