Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Відтепер у 81 тролейбусі Черкас можна розраховуватись карткою

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
1 липня 2022 2 хвилин читання

30 червня 2022 року у Черскасах була запущена система безготівкового безконтактного розрахунку у понад 80 муніципальних тролейбусах. Оплату проїзду відтепер можна здійснити будь-якою банківською карткою та NFC-пристроями. Рішення запустили Visa та компанія «Смарт Тікет Технолоджі»

«У перспективі за допомогою автоматичної системи оплати обліку проїзду ми зможемо аналізувати поїздки пасажирів. Це дозволить у разі необхідності скоригувати рух транспорту, де потрібно – змінювати схеми руху маршрутів, збільшувати чи зменшувати кількість машин», — наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Тепер жителі міста зможуть платити за проїзд сучасним і зручним способом з використанням пластикової безконтактної картки, виданої будь-яким банком України та світу, смартфона або будь-якого іншого пристрою з технологією NFC. Для цього валідатори встановлено у 81 тролейбусі міста. 

Це перший досвід безготівкового розрахунку у черкаському комунальному транспорті, де до цих пір готівка була єдиним можливим способом оплати.

«Той факт, що інноваційний розвиток держави продовжується в ці непрості часи, демонструє наполегливе прагнення суспільства до розбудови сучасної цифрової держави. Україна не зупиняється у розгортанні безготівкової економіки та розвиває інфраструктуру прийому цифрових оплат», — коментує Олександр Стельмах, старший директор Visa з цифрових рішень в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи.

Раніше повідомлялось, що Райффайзен Банк у партнерстві з Visa запускає в Україні рішення на основі Visa Tap to Phone — технології, що перетворює сучасні смартфони та планшети на базі операційної системи Android, оснащені NFC-чипом, на повноцінний POS-термінал. Деталі за посиланням.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Скасовані запуски ракет, інвестиції у нанодрук електрочипів та надприбутки TikTok. Ранкова SPEKA

Олександр Тартачний 14 вересня 2022 09:20

Мінцифри та МЗС запустили маркетплейс для українських виробників товарів на експорт

Євген Муджирі 13 вересня 2022 12:32

Visa, Mastercard та AmEx почнуть виділяти купівлю зброї в окрему категорію

Валерій Моісєєв 11 вересня 2022 11:59

Витрати українців на товари повернулися на довоєнний рівень — дані Visa

Євген Муджирі 22 серпня 2022 15:59

Visa перенесла платформи ПриватБанку у хмару: деталі

Наталія Миронова 13 липня 2022 17:03