Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Відтепер у 81 тролейбусі Черкас можна розраховуватись карткою

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
1 липня 2022 2 хвилин читання

30 червня 2022 року у Черскасах була запущена система безготівкового безконтактного розрахунку у понад 80 муніципальних тролейбусах. Оплату проїзду відтепер можна здійснити будь-якою банківською карткою та NFC-пристроями. Рішення запустили Visa та компанія «Смарт Тікет Технолоджі»

«У перспективі за допомогою автоматичної системи оплати обліку проїзду ми зможемо аналізувати поїздки пасажирів. Це дозволить у разі необхідності скоригувати рух транспорту, де потрібно – змінювати схеми руху маршрутів, збільшувати чи зменшувати кількість машин», — наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Тепер жителі міста зможуть платити за проїзд сучасним і зручним способом з використанням пластикової безконтактної картки, виданої будь-яким банком України та світу, смартфона або будь-якого іншого пристрою з технологією NFC. Для цього валідатори встановлено у 81 тролейбусі міста. 

Це перший досвід безготівкового розрахунку у черкаському комунальному транспорті, де до цих пір готівка була єдиним можливим способом оплати.

«Той факт, що інноваційний розвиток держави продовжується в ці непрості часи, демонструє наполегливе прагнення суспільства до розбудови сучасної цифрової держави. Україна не зупиняється у розгортанні безготівкової економіки та розвиває інфраструктуру прийому цифрових оплат», — коментує Олександр Стельмах, старший директор Visa з цифрових рішень в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи.

Раніше повідомлялось, що Райффайзен Банк у партнерстві з Visa запускає в Україні рішення на основі Visa Tap to Phone — технології, що перетворює сучасні смартфони та планшети на базі операційної системи Android, оснащені NFC-чипом, на повноцінний POS-термінал. Деталі за посиланням.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Укрзалізниця» призначила перший швидкісний рейс Черкаси — Київ

Кіра Іванова 14 січня 2023 13:56

Удари по Україні 14 січня: деталі

Кіра Іванова 14 січня 2023 12:45

Онлайн-каса та Visa впроваджують технологію приймання платежів у месенджер

Руслан Сорока 21 грудня 2022 17:21

Visa приєдналася до «Дія.City»

Вадим Добровольський 9 листопада 2022 17:54

Майже 75% світового криптошахрайства та витоків даних припадає на e-commerce

Вадим Добровольський 14 жовтня 2022 16:10