Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Через ChatGPT тепер можна створювати власні сайти, американці презентували найшвидше взуття у світі

Надія Баловсяк
Надія Баловсяк Журналістка
22 травня 2023 4 хвилин читання

Американці створили робота для заряджання електрокарів, фармацевтичний гігант пропонує застосунок для управління соцмережами за допомогою міміки, а взуття від Shift Robotics допоможе швидше ходити. 

Роботи Autev зарядять електрокари на звичайних паркувальних місцях

Збільшення кількості електрокарів робить актуальнішою потребу їхнього заряджання. Замість розробляти спеціалізовані місця для електромобілів роботи Autev допоможуть заряджати електрокари там, де вони припарковані. 

Autev виглядає як велика батарея на колесах. Він здатен доїхати до електромобіля. Власник електрокара може через спеціальний мобільний застосунок надіслати запит про заряджання та вказати геолокацію. Робот знайде авто на парковці та зарядить його. 

За потреби водій може зменшити бажану ємність зарядки за допомогою програми або просто від’єднати кабель від робота.

Scrolling Therapy — застосунок, який допоможе пацієнтам із хворобою Паркінсона 

Підписуйтеся на наші соцмережі

Фармацевтична корпорація Eurofarma та агенція Dentsu Creative розробили застосунок Scrolling Therapy, який допомагає пацієнтам із хворобою Паркінсона сповільнити прогрес симптомів. Для цього їм пропонують просто переглядати соціальні мережі.

Scrolling Therapy використовує розпізнавання облич на основі штучного інтелекту. Пацієнтам пропонують тренуватися у створенні різних виразів обличчя. Робити це рекомендують протягом 45 хвилин на день. Водночас пацієнти можуть управляти переглядом контенту у соцмережах за допомогою підказок у вигляді виразів обличчя. Різні вирази обличчя — усмішка, здивування чи смуток — стають елементами керування. Кожен із них відповідає за певну дію, наприклад, прокручування вверх чи вниз, відтворення відео чи перегляд коментарів.

MetaGPT: як створити сайт за допомогою ChatGPT

Нью-йоркський  стартап WhimsyWorks представив MetaGPT — програму, яка використовує текстові підказки для створення вебсайтів та мобільних застосунків. Унікальність цього рішення в тому, що він працює на базі ChatGPT.

Робота з MetaGPT схожа на роботу з вебдизайнером. Користувач підключається до чатбота, ставить запитання, той відповідає і у послідовних ітераціях діалогу дає змогу бачити створюваний продукт.

Загалом роботу MetaGPT можна порівняти з no-code-рішеннями, але на відміну від них цей інструмент працює набагато швидше.

Shift Robotics створили найшвидше взуття у світі

Компанія з Піттсбурга розробила AI-взуття Moonwalkers. Фахівці назвали його найшвидшим взуттям у світі, через те що воно допоможе його власнику ходити на 250% швидше.

Завдяки алгоритмам машинного навчання ці розумні кросівки можуть реагувати на найменшу зміну руху людини й підлаштовуватися до змін. До прикладу, вони зупиняться у натовпі, допоможуть піднятися або спуститися сходами. Ці кросівки здатні адаптувати швидкість до поверхні, якою йде людина. Та, головне, призвичаїтися до стилю ходьби власника, створюючи природні відчуття та знижуючи больові відчуття.

Камери зі штучним інтелектом стежитимуть за водіями, що викидають сміття

У Англії готуються встановити камери зі штучним інтелектом. Вони допоможуть ловити водіїв, які викидають сміття зі своїх машин.

Камери розпізнають незвичну поведінку водія, коли він викидає з авто сміття, сфотографують машину й водія та передадуть знімок правоохоронцям. На відміну від традиційних камер відеоспостереження, які вимагають від правоохоронців переглядати багатогодинний запис, щоб знайти правопорушників, версія зі штучним інтелектом сама буде ідентифікувати це правопорушення та сповіщати про це  диспетчерів.

Потреба у вирішенні проблеми сміття на автомагістралях Великої Британії стає дедалі актуальнішою саме через водіїв, які засмічують узбіччя.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Компанія LG представила пакет програм до програмнокерованих транспортних засобів

Владислав Паливода 39 хвилин тому

Від контенту до конверсії: перфоманс-маркетинг для IT-бізнесу

Viktor Gozhyi 12 годин тому

YouTube Music тестує новий інструмент створення списків відтворення за допомогою ШІ

Вікторія Рудзінська 15 годин тому

ШІ-асистент для відеопрезентацій: Google запускає Vids у Workspace Labs

Вікторія Рудзінська 15 годин тому

«До того як OpenAI зможе досягти того рівня, який ми вже маємо, ми будемо глибоко інтегровані в mining-індустрію»: інтерв’ю з COO Beholder Даніїлом Лубкіним

Анна Сергієнко 15 липня 2024 18:03