Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

CEO TikTok не збирається скорочувати штат як Маск, бо «модерація контенту є життєво важливою»

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
16 листопада 2022 2 хвилин читання

Генеральний директор TikTok стверджує, що модерація вмісту соцмережі є життєво важливою. Він припустив, що Ілон Маск і Twitter Inc. йдуть ризикованим шляхом.

Шу Зі Чью, чия компанія зазнала критики з боку офіційних осіб США, наголосив на важливості інвестування в достатню кількість персоналу, який займатиметься модерацією вмісту та безпекою, повідомляє Bloomberg. 

«Сподіваюся, цей день ніколи не настане, — сказав Чью зі сміхом на Форумі нової економіки Bloomberg у Сінгапурі у відповідь на питання про те, чи зможе TikTok працювати ефективно, якщо звільнить половину свого персоналу, як Маск у Twitter. — Ми організовані так, що нам не потрібно звільняти половину робочої сили, щоб досягти рівня ефективності, якого ми хочемо».

За його словами, у компанії працюють десятки тисяч співробітників, які займаються модерацією контенту. Він зазначив, що ці люди розробляють політику для платформи та доповнюють алгоритми, які використовуються для показу відео, щоб забезпечити безпеку платформи.

Чью також додав, що він не є критиком Маска. «Я не впевнений, що зараз правильно коментувати, куди він веде компанію, — сказав він. — Я думаю, що ще занадто рано говорити про це».

Нагадаємо, що після купівлі Twitter Маск швидко скоротив половину персоналу. Та запровадив суперечливі зміни щодо модерації контенту — так, верифікація користувачів Twitter Blue перетворилася на звичайну підписку за 8 доларів. Цим негайно скористалися акаунти, які видавали себе за інших

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple повністю відновила рекламу у Twitter

Катерина Колонович 3 години тому

Intel в Ірландії запропонував 2000 робітникам тримісячну неоплачувану відпустку

Руслан Сорока 22 години тому

Керівник Amazon, відповідальний за Prime Video та Twitch, йде на пенсію

Руслан Сорока 23 години тому

Маск скоротив команду Twitter, яка займається боротьбою з сексуальною експлуатацією дітей

Катерина Колонович 30 листопада 2022 12:13

Маск влаштував війну з Apple: він стверджує, що компанія погрожувала видалити Twitter з App Store

Катерина Колонович 29 листопада 2022 09:29