Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

CATL випустить батареї з майже вдвічі більшою енергоємністю: коли налагодять випуск

Максим Красіков
Максим Красіков Редактор стрічки новин
23 квітня 2023 2 хвилин читання

Найбільший у світі виробник акумуляторів CATL оголосив про випуск нової «конденсаторної» батареї ємністю 500 Вт год/кг. 

Про це пише The Driven

Нова конденсаційна батарея CATL матиме майже вдвічі більшу енергоємність, ніж елементи Tesla 4680, потужність яких 272-296 Вт год/кг. Остання вважається дуже високою за сучасними стандартами. Нові батареї надійдуть у масове виробництво у 2023 році.

«Запуск конденсаційних акумуляторів відкриє еру загальної електрифікації морського, наземного і повітряного транспорту, відкриє більше можливостей для розвитку галузі і сприятиме досягненню глобальних цілей вуглецевої нейтральності в більш ранні терміни», — йдеться в повідомленні. 

Головний науковий співробітник CATL Ву Кай каже, що конденсаторна батарея поєднує низку інноваційних технологій, у тому числі катодні матеріали із надвисокою щільністю енергії, інноваційні матеріали аноду, сепаратори та виробничі процеси, забезпечуючи чудові характеристики заряду та розряду, а також хороші показники безпеки.

Він каже, що нова технологія долає обмеження, які тривалий час обмежували розвиток акумуляторного сектора, і відкриває нову еру електрифікації, що базується на високій безпеці та легкій вазі.

Під час презентації CATL заявила, що працює з партнерами над розробкою електричних пасажирських літаків, застосовуючи стандарти авіаційного рівня та проводячи випробування відповідно до вимог безпеки та якості авіаційного рівня.

На додаток до літаків CATL заявляє, що незабаром запустить автомобільну версію конденсаторних батарей, яка, за її словами, також буде запущена в масове виробництво протягом цього року.

Нагадаємо, що у квітні компанія Argonne оголосила про нову акумуляторну технологію із щільністю енергії 1200 Втч/кг, хоча ця технологія ще не готова для виробництва батарей.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

У США побудували дорогу, яка заряджає електромобілі під час руху

Юлія Мирська 23 години тому

Huawei представила електрокар Luxeed S7

Максим Красіков 29 листопада 2023 13:55

Ford скорочує виробничі потужності на заводі з виробництва акумуляторів для електромобілів

Юлія Мирська 24 листопада 2023 17:17

Toyota наближається до масового виробництва твердотільних акумуляторів

Артем Житкевич 24 жовтня 2023 21:11

Samsung SDI постачатиме батареї для електромобілів Hyundai Motor з 2026 року

Юлія Мирська 23 жовтня 2023 09:53