Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Чатботи сервісу «Веселий Роджер» спілкуються із шахраями замість людей

Артем Житкевич
Артем Житкевич
3 липня 2023 2 хвилин читання

Інженер Роджер Андерсон створив перший сервіс для боротьби з небажаними дзвінками під назвою «Веселий Роджер» сім років тому, але розвиток штучного інтелекту дозволив йому оновити свою розробку, повідомляє The Wall Street Journal.

Ідея продукту полягає в тому, що чатботи під виглядом вигаданих персонажів приймають дзвінки від телемаркетологів та шахраїв і якнайдовше утримують їх на лінії. 

«Веселий Роджер» використовує ChatGPT та генератор голосу Play.HT. 

Зараз у «Веселого Роджера» кілька тисяч клієнтів, які платять $25 на рік. Користувачі отримують доступ до сервісу, який є хмарною телефонною системою. Є супутні програми для перегляду, прослуховування та обміну записаними дзвінками між ботом і телепродавцем, а також способи створення власних набридливих персонажів.  

Як працює «Веселий Роджер»?

Користувач може вибрати собі певну особу: пенсіонер Whitebeard збиває з пантелику, запитуючи шахраїв, як йому вирішити проблему з пультом від телевізора. На запитання про те, які кредитні картки він використовує, Whitebeard розповідає, що «одна із зображенням кошеня, а інша з прекрасною сценою на пляжі». Серед персонажів є мати сімейства Salty Sally і Whiskey Jack, що легко відволікається.

Чатбот тягне час на початку телефонної розмови, розповідаючи про телевізійні пульти або бджолу, що сіла на руку, щоб дати кілька хвилин GPT-4 для оброблення перших фраз телемаркетолога або шахрая і згенерувати відповіді. Після того як текст ШІ буде готовий, він подається до генератора голосу, який продовжує розмову. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Голова відділу ШІ Tesla Тім Заман перейшов до Google DeepMind

Артем Житкевич 1 годину тому

Gigabyte представила OLED-монітор Aorus CO49DQ з ШІ — фото

Артем Житкевич 4 години тому

Rakuten створить власну мовну модель ШІ

Богдан Камінський 5 годин тому

ChatGPT розлінився і закликає людей працювати самостійно

Артем Житкевич 6 годин тому

Mistral AI закрив раунд фінансування у розмірі 385 млн євро

Богдан Камінський 7 годин тому