Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Був би смартфон та «Дія»: у паризькому аеропорту помер іранець, який мешкав там 18 років

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
14 листопада 2022 2 хвилин читання

Мехран Карімі Нассері прожив у паризькому аеропорту 18 років через дипломатичну невизначеність. За своє життя Нассері встиг надихнути Спілберга на фільм та створити міжнародний скандал.

Іранець народився 1945 року у провінції Хузестан. Звідти він прилетів до Європи у пошуках своєї матері і розпочав свою чудернацьку історію. Мехран шукав родину у Бельгії, Великій Британії, Нідерландах та Німеччині. Проте за відсутності дійсних імміграційних документів його депортували майже з кожної країни.

Важливим місцем для іранця стала Франція. У 1988 році Нассері завітав у паризькій аеропорт Шарля де Голля і залишився на терміналі на 18 років, ігноруючи отримання статусу біженця і право залишитися у Франції у 1999 році.

Мешкання в аеропорту Нассері зробив власним протестом і фішкою. Навколо нього навіть виросла неформальна мережа підтримки: небайдужі люди приносили йому їжу та медичну допомогу. Мехран убивав час за книжками та радіо.

Залишив аеропорт мешканець тільки у 2006 році через хворобу. Після лікування Нассері переїхав до гуртожитка, а повернувся до терміналу декілька тижнів тому, де помер своєю смертю.

Але Нассері запам'ятався й тим, що надихнув Стівена Спілберга на знімання фільму. Після того як його історія привернула увагу міжнародних ЗМІ, Стівен Спілберг зняв за життям Мехрана стрічку «Термінал» із Томом Генксом і Кетрін Зетою-Джонс у головних ролях.

Як не опинитись у подібній ситуації?

Українцям не варто перейматися, з ними такого не станеться, якщо є смартфон та «Дія».

Нещодавно у «Дії» зробили гайд, як авторизуватися у застосунку за кордоном (проте у деяких країнах знадобиться VPN). Але якщо ви все-таки вимушені переселитись, у компанії відповіли на актуальні запитання щодо статусу ВПО.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

У «Дії» сформували майже 500 тисяч витягів про місце проживання

Руслан Сорока 3 години тому

Уряд України відтермінував можливу інтеграцію Binance до «Дії»

Руслан Сорока 5 годин тому

Амністія заблокованих акаунтів у Twitter, реєстрація шлюбу в «Дії» та код, який пише сам себе. Ранкова SPEKA

Вадим Добровольський 26 листопада 2022 10:13

Почалося бета-тестування заяви про шлюб через «Дію»

Руслан Сорока 25 листопада 2022 16:38

Футбол у Катарі тепер безкоштовно транслюватимуть у «Дії»

Руслан Сорока 22 листопада 2022 19:30