Відключення світла через російські атаки на інфраструктуру відродили попит на коворкінги. Кияни, львівʼяни та жителі інших міст активно шукають локації, що здатні забезпечити їх робочим місцем та стабільним інтернетом навіть під час аварійних відключень.
Згадуємо головні новини 14 грудня.
Мобільний оператор «Київстар» придбав для «Українського державного центру радіочастот» нове технологічне обладнання на 55 млн гривень. Його будуть використовувати для посилення кіберзахисту України та протидії інформаційним загрозам.
Кіберспортивний клуб HellRaisers, який працював в Україні та з українськими гравцями, оновив склад своєї команди з Dota 2. Тепер усі гравці команди — росіяни.
Національний банк України опублікував «Щомісячний макроекономічний та монетарний огляд» за грудень поточного року. Я його прочитав і зробив ключові висновки, тому хочу ними поділитися. Отже, про що там йдеться?
Попри російські атаки, українська енергосистема продовжує відновлюватися. Про те, скільки мереж пошкодили росіяни, що буде з плановими відключеннями та що дозволяє українцям досі мати світло, виданню The Page розповів CEO YASNO Сергій Коваленко.
Українська енергетична система досі зберігає працездатність через велику розгалуженість — неможливо знищити одночасно всі ключові енергооб'єкти.
Згадуємо головні новини 13 грудня.
Вранці 14 грудня мешканці столиці прокинулися від звуків вибухів. Спочатку повідомлялося, що в області та над Києвом збили 10 «шахедів». Атака триває.
Верховна Рада підтримала законопроєкти, які дозволять звільнити від мита та податку на додану вартість імпорт терміналів Starlink, генераторів та іншого енергообладнання.
ICU та EVOL.TECH оголосили про успішну реалізацію першого тестового випуску криптотокена UACB.
Apple використовує датчики камер від Sony у своїх iPhone — компанії працюють разом понад десять років. Про це розповів генеральний директор компанії Тім Кук у Twitter.
Складний та стресовий рік добігає кінця. Українські компанії, що змогли адаптуватися після повномасштабного вторгнення, будують стратегії на наступний рік з урахуванням будь-якого сценарію. Бути на 100% впевненим у майбутньому наразі неможливо, проте бізнес вірить, що виклики 2023 року зможе здолати так само сміливо та впевнено, як і в 2022.
Енергоблок АЕС потужністю 1000 МВт потраждав під час масованих ракетних обстрілів рф 23 листопада. Зараз триває набір потужності.
IT послуги — це єдина сфера бізнесу, яка попри війну зростала у 2022 році. У першому півріччі аж на 27% у порівнянні минулим роком. Це вдається завдяки гнучкості та динаміці бізнесу. Також 43,1% IT-компаній, які працюють в Україні, очікують зростання бізнесу за результатами року. А тому індустрія вимагає легких, ефективних та зручних рішень.