Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Bucha Tehno Garden: у Бучі запланували звести інноваційний технопарк з IT-кластером

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
1 серпня 2022 2 хвилин читання

Бучанська міська рада спільно з міжнародними партнерами розраховує заснувати у місті інноваційний технопарк із медичним та IT кластерами. Окрім того, у планах розпочати у містечку виробництво корейських автобусів.

Про проєкт Bucha Tehno Garden заговорили у травні цього року. Ініціаторами виступили міська рада Бучі, очільник Мінрозвитку громад Олексій Чернишов та засновник UNIT.City Василь Хмельницький. Бучанський мер Анатолій Федорук тоді розповів, що територіально проєкт охоплюватиме індустріальний парк «Мироцьке», міжнародний аеропорт «Антонов», інвестиційно привабливі території інших населених пунктів, які планується розділити на кластери. Він додав, що йдеться про медичний, індустріальний, технологічний, науково-навчальний, транспортно-логістичний кластери, а також курортно-санітарну і житлову забудову.

«Із Бучі розпочнеться пілотний проєкт генерального плану національного відновлення України. До його розроблення залучили найкращих міжнародних експертів з різних галузей, аби застосувати світовий досвід залучення інвестицій і надати нового імпульсу для розвитку амбітного проєкту для всієї України Bucha Tehno Garden», — йдеться у повідомленні. 

Бучанська різанина стала переломним моментом у російсько-українській війні. Росіяни закатували та вбили у Бучі понад 400 цивільних. Окупанти залищили після себе братські могили і тіла розстріляних цивільних із зв'язаними руками просто неба. Трагедія у Бучі стала тригером, яка спонукала союзників постачати Україні важке озброєння. 

Нагадаємо: за оцінкою проєкту RebuildUA, яка аналізує стан інфраструктури за допомогою дронів, Буча на Київщині, яка понад місяць перебувала під контролем ворожої армії, зазнала збитків інфраструктури на 5,2 млрд грн ($191,3 млн).

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як росія намагається стерти злочини своєї армії у Бучі

Юлія Даниленко 7 червня 2022 17:47

«Нова пошта» відновила роботу відделень у Бучі, Ірпені, Макарові та Колонщині

Тетяна Новак 25 квітня 2022 19:32

У «Вікіпедії» опублікували статтю про звірства російських окупантів у Бучі

Наталія Миронова 4 квітня 2022 15:34