Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Британський стартап створив комп'ютерні ігри для собак, що запобігають деменції

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
5 грудня 2022 2 хвилин читання

Британський стартап Joipaw створює відеоігри для собак. Вони спрямовані на те, щоб допомогти уникнути старіння собачого мозку.

Ігри Joipaw, які все ще знаходяться на стадії прототипування, запускаються на спеціальній консолі із сенсорним екраном, стійким до слини. Собаки-конкуренти грають на пристрої мордами. Серед ігор пропонують завдання «вдарити крота» та тест, у якому песик-гравець має вибрати, на якій стороні зображення знаходиться більше бульбашок, пише Axios.

Коли собакам вдається вигравати, консоль дає ласощі. Чутливий до руху трекер на нашийнику собаки також може дозволити додатковий контроль у деяких іграх.

Відеоігри для собак:

Співзасновник Joipaw Дерсім Авдар — сам є гравцем. Спочатку він думав просто зайняти своїх собак грою, коли вони хочуть більше уваги, ніж їм можуть приділити хазяї. Невдовзі Авдар зрозумів, що ця ідея може мати більший потенціал для підтримки здоров'я собак.

Виявилось, що, граючи, літні собаки можуть відтермінувати деменцію, яка викликає порушення когнітивних здібностей. Для підтримки здоров'я тварин у нормальному стані, можливе застосування спеціальних освітніх ігор.

Нагадаємо, що Apple оголосила переможців премії App Store Awards у 2022 році: 16 застосунків та ігор отримали нагороди. А комп'ютерна гра God of War: Ragnarok, у розробці якої брали участь українські творці, посіла перше місце за версією найкращих відеоігор від видання Time.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Підписка GTA+ тепер включає безплатні ігри, починаючи з трьох ремастерів Grand Theft Auto

Богдан Камінський 16 годин тому

Cyberpunk 2077 з'явився в офіційній українській локалізації

Юлія Мирська 17 годин тому

Британський суддя використав ChatGPT для написання судового рішення

Юлія Мирська 21 вересня 2023 13:40

Що SPEKA думає про нову гру Mortal Kombat 1

Богдан Камінський 21 вересня 2023 10:00

росіяни та білоруси занижують рейтинг Mortal Kombat 1 через недоступність мультиплеєра

Богдан Камінський 18 вересня 2023 20:23