Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Британський стартап створив комп'ютерні ігри для собак, що запобігають деменції

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
5 грудня 2022 2 хвилин читання

Британський стартап Joipaw створює відеоігри для собак. Вони спрямовані на те, щоб допомогти уникнути старіння собачого мозку.

Ігри Joipaw, які все ще знаходяться на стадії прототипування, запускаються на спеціальній консолі із сенсорним екраном, стійким до слини. Собаки-конкуренти грають на пристрої мордами. Серед ігор пропонують завдання «вдарити крота» та тест, у якому песик-гравець має вибрати, на якій стороні зображення знаходиться більше бульбашок, пише Axios.

Коли собакам вдається вигравати, консоль дає ласощі. Чутливий до руху трекер на нашийнику собаки також може дозволити додатковий контроль у деяких іграх.

Відеоігри для собак:

Співзасновник Joipaw Дерсім Авдар — сам є гравцем. Спочатку він думав просто зайняти своїх собак грою, коли вони хочуть більше уваги, ніж їм можуть приділити хазяї. Невдовзі Авдар зрозумів, що ця ідея може мати більший потенціал для підтримки здоров'я собак.

Виявилось, що, граючи, літні собаки можуть відтермінувати деменцію, яка викликає порушення когнітивних здібностей. Для підтримки здоров'я тварин у нормальному стані, можливе застосування спеціальних освітніх ігор.

Нагадаємо, що Apple оголосила переможців премії App Store Awards у 2022 році: 16 застосунків та ігор отримали нагороди. А комп'ютерна гра God of War: Ragnarok, у розробці якої брали участь українські творці, посіла перше місце за версією найкращих відеоігор від видання Time.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як Україні розвивати інноваційні виробництва у 2023 році?

Максим Грант 3 лютого 2023 14:15

Українські наукові стартапи можуть позмагатися за грант у $5000

Катерина Колонович 3 лютого 2023 11:05

Стартап PowerOn розробляє шкіру для нового покоління роботів

Oleksiy Gvozdyk 29 січня 2023 11:08

Мінцифри запустило YouTube-проєкт для розвитку технологічних стартапів — відео

Катерина Колонович 27 січня 2023 13:15

Розвиток маркетплейсу: робота з попитом та пропозицією контенту — що має бути першим?

Владислав Миронович 26 січня 2023 13:00