Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Британський стартап створив комп'ютерні ігри для собак, що запобігають деменції

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
5 грудня 2022 2 хвилин читання

Британський стартап Joipaw створює відеоігри для собак. Вони спрямовані на те, щоб допомогти уникнути старіння собачого мозку.

Ігри Joipaw, які все ще знаходяться на стадії прототипування, запускаються на спеціальній консолі із сенсорним екраном, стійким до слини. Собаки-конкуренти грають на пристрої мордами. Серед ігор пропонують завдання «вдарити крота» та тест, у якому песик-гравець має вибрати, на якій стороні зображення знаходиться більше бульбашок, пише Axios.

Коли собакам вдається вигравати, консоль дає ласощі. Чутливий до руху трекер на нашийнику собаки також може дозволити додатковий контроль у деяких іграх.

Відеоігри для собак:

Співзасновник Joipaw Дерсім Авдар — сам є гравцем. Спочатку він думав просто зайняти своїх собак грою, коли вони хочуть більше уваги, ніж їм можуть приділити хазяї. Невдовзі Авдар зрозумів, що ця ідея може мати більший потенціал для підтримки здоров'я собак.

Виявилось, що, граючи, літні собаки можуть відтермінувати деменцію, яка викликає порушення когнітивних здібностей. Для підтримки здоров'я тварин у нормальному стані, можливе застосування спеціальних освітніх ігор.

Нагадаємо, що Apple оголосила переможців премії App Store Awards у 2022 році: 16 застосунків та ігор отримали нагороди. А комп'ютерна гра God of War: Ragnarok, у розробці якої брали участь українські творці, посіла перше місце за версією найкращих відеоігор від видання Time.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

В Україні пропонують 500 тис євро на розвиток стартапів

Владислав Паливода 6 годин тому

Як переселенцям отримати підтримку для розвитку бізнесу — проєкт «Ідеї»

Олеся Дерзська 15 червня 2024 08:16

Новий шоукейс від Indie Cup покаже 451 гру, 263 демоверсії та нову спеціальну номінацію

Олеся Дерзська 14 червня 2024 17:19

Український психологічний стартап Rozmova отримав грант від Google на $100 тис.

Олеся Дерзська 13 червня 2024 18:02

Ілоне, не плач! Як українські ентузіасти збирають електровантажівки у гаражі

Сергій Коноплицький 13 червня 2024 18:01