Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Британський стартап створив комп'ютерні ігри для собак, що запобігають деменції

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
5 грудня 2022 2 хвилин читання

Британський стартап Joipaw створює відеоігри для собак. Вони спрямовані на те, щоб допомогти уникнути старіння собачого мозку.

Ігри Joipaw, які все ще знаходяться на стадії прототипування, запускаються на спеціальній консолі із сенсорним екраном, стійким до слини. Собаки-конкуренти грають на пристрої мордами. Серед ігор пропонують завдання «вдарити крота» та тест, у якому песик-гравець має вибрати, на якій стороні зображення знаходиться більше бульбашок, пише Axios.

Коли собакам вдається вигравати, консоль дає ласощі. Чутливий до руху трекер на нашийнику собаки також може дозволити додатковий контроль у деяких іграх.

Відеоігри для собак:

Співзасновник Joipaw Дерсім Авдар — сам є гравцем. Спочатку він думав просто зайняти своїх собак грою, коли вони хочуть більше уваги, ніж їм можуть приділити хазяї. Невдовзі Авдар зрозумів, що ця ідея може мати більший потенціал для підтримки здоров'я собак.

Виявилось, що, граючи, літні собаки можуть відтермінувати деменцію, яка викликає порушення когнітивних здібностей. Для підтримки здоров'я тварин у нормальному стані, можливе застосування спеціальних освітніх ігор.

Нагадаємо, що Apple оголосила переможців премії App Store Awards у 2022 році: 16 застосунків та ігор отримали нагороди. А комп'ютерна гра God of War: Ragnarok, у розробці якої брали участь українські творці, посіла перше місце за версією найкращих відеоігор від видання Time.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Nvidia показала ШІ у відеоіграх, Рада звільнила від ПДВ імпорт складників для дронів, Arm створила нову технологію чипів. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 6 годин тому

Гра Death From Above про українського оператора БпЛА вже є у Steam

Ольга Горбенко 16 годин тому

Українська мова увійшла в рейтинг найпоширеніших у Steam

Ганна Гілова 22 години тому

Computex 2023: Nvidia використала штучний інтелект, щоб навчити неігрових персонажів говорити (відео)

Олександр Тартачний 29 травня 2023 11:55

Засновник Djinni створив Телеграм-канал з вакансіями стартапів

Кіра Іванова 27 травня 2023 09:00