Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Британія за допомогою 3D-принтера розробляє нові дрони-камікадзе для України

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
19 лютого 2023 2 хвилин читання

Велика Британія розробляє та випробовує нові безпілотники, які можуть поставити Україні. Зокрема, мова йде про надруковані на 3D-принтері дрони-камікадзе. 

Розробкою нових дронів у Британії займались у рамках секретної програми. Видання The Drive пише, що остаточно невідомо, які саме безпілотники обрали для постачання в Україну. 

Під час розробки досліджували низку різних можливостей, як можна використовувати дрони. Зокрема, компанія виготовляє дрони для спостереження і «надруковані на 3D-принтері дрони-камікадзе із дельта-крилом».

Водночас британська компанія з виробництва оборонних технологій QinetiQ, яка тісно співпрацює з Міністерством оборони Великобританії, оприлюднила деякі деталі проєкту. Так, програму створення безпілотників започаткувала Future Capability Group — частина відділу оборонного обладнання та підтримки (DE&S) міністерства оборони, яка і залучила до проєкту QinetiQ.

Нещодавно QinetiQ також презентувала «дрон-камікадзе з трикутним крилом, надрукованим на 3D-принтері», характеристики якого не розкривають. Відомо, що такий БПЛА буде оснащений двома двигунами і вийде на масове виробництво завдяки простій технології. 

При розробці цього дрона у компанії використили свою перевірену розробку – безпілотники Banshee. Зазвичай такі БПЛА використовуються як мішені для тренування ППО. 

Мета програми створення дронів також полягає у тому, щоб українські військові могли легко розгорнути безпілотні авіаційні системи. За попередніми даними, нові дрони можуть поставити Україні за чотири місяці.

Раніше SPEKA повідомляла, що за 8 місяців повномасштабної війни до експлуатації в Україні допущено більше БпЛА, ніж за останні 5 років.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Нічна повітряна атака на Київ 29 травня 2023 року

Дмитро Мухін 4 години тому

Фінляндія відправить Україні військову допомогу, морський дрон уразив корабель рф, Intel анонсувала власний аналог ChatGPT. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 26 травня 2023 07:16

Російський корабель «Иван Хурс» був вражений українським дроном

Ольга Горбенко 25 травня 2023 16:43

«Повернись живим» зібрав понад 7 млрд грн від початку повномасштабної війни

Ольга Горбенко 25 травня 2023 14:56

Атака 25 травня. Скільки усього «Шахедів» збили українці з початку війни

Назарій Присяжнюк 25 травня 2023 12:10