Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Боббі Котік, колишній директор Activision Blizzard, хоче купити TikTok — ЗМІ

Богдан Камінський
Богдан Камінський
11 березня 2024 3 хвилин читання

Колишній генеральний директор Activision Blizzard Боббі Котік нібито шукає можливості очолити консорціум інвесторів для потенційної купівлі популярного відеосервісу TikTok.

Про це пише Gizmodo.

За даними ЗМІ, Котік вже звернувся до низки потенційних інвесторів, включно з гендиректором OpenAI Семом Альтманом. Він нібито пропонує спільно купити TikTok, якщо материнська компанія ByteDance змушена буде його продати.

Котік припустив, що OpenAI може використовувати базу даних TikTok для навчання своїх ШІ-моделей у разі купівлі сервісу. Він також нібито вже контактував з керівництвом сервісу щодо можливої угоди.

На цей раз TikTok дійсно можуть заборонити в США

Минулого тижня у Конгресі США представили законопроєкт про заборону TikTok. Документ має підтримку обох партій в обох палатах парламенту.

Президент США Джо Байден заявив, що підпише законопроєкт, якщо конгресмени ухвалять його.

Конгресмени вже не раз висловлювали занепокоєння,що TikTok становить загрозу національній безпеці. Вони вважають, що китайський уряд може змусити застосунок шпигувати за американцями або впливати на громадську думку.

TikTok рішуче відкинув ці побоювання. В компанії заявили, що не діляться і ніколи не ділитимуться даними про американських користувачів з китайським урядом. 

Скандальна репутація Боббі Котіка

Котік виглядає незвичайним вибором для того, щоб очолити TikTok. У минулому топменеджер, який керував продажем Activision Blizzard за $69 млрд компанії Microsoft, був втягнутий у низку скандалів.

У 2021 році компанія отримала понад 500 повідомлень від нинішніх і колишніх співробітників, які звинувачували його в домаганнях, сексуальному насильстві та нерівній оплаті праці. Документи продемонстрували, що Котік знав про звинувачення у неправомірних діях співробітників у багатьох сферах, але не розповів про це раді директорів. 

У тому ж році Департамент цивільних прав Каліфорнії подав до суду на Activision Blizzard. Згодом студія уклала угоду зі штатом на суму $54 млн.

Котік покинув Activision Blizzard у 2023 році після 32 років роботи в компанії із золотим парашутом у розмірі щонайменше $15 млн. 

Раніше SPEKA писала, що TikTok закликав американців телефонувати конгресменам з приводу можливої заборони.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

TikTok запустив центр новинної грамотності напередодні виборів у Великій Британії

Вікторія Рудзінська 11 годин тому

У США заборонили «Аантивірус Касперського» через зв’язки з росією

Владислав Паливода 21 червня 2024 08:03

ВАУ-новинки в Цитрус. Lydsto: огляд товарів

Анна Старкова 20 червня 2024 12:49

Благодійна конференція «Вчасно.Кращі Незламні» обʼєднає найкращі практики цифровізації бізнесу

Ольга Топольська 19 червня 2024 16:19

США, Японія та Нідерланди міркують, як зменшити потенціал Китаю у виробництві мікросхем

Владислав Паливода 19 червня 2024 08:12