Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як війна вплинула на бізнес українського виробника натуральної косметики Sue

Уляна Тофан
Уляна Тофан копірайтерка Sue
16 червня 2022 3 хвилин читання

Ми створюємо засоби для догляду вже понад 10 років. Кінець попереднього року виявився багатим на ідеї, ми спланували вихід декількох новинок і взялись активно реалізовувати наші амбіції. Але 24 лютого все наче обірвалось. 

Перше, що ми відчули, це страх, паніка та відчай. Цілком природно та очевидно. В той день нам дуже допомогла згуртованість команди. Ми пороз'їжджались хто куди, але завжди були на зв'язку. У нас дружній жіночий колектив, і ми готові були жити разом.

Декілька днів намагались оговтатись. Тоді зібрали усі наші засоби для очищення — гелі для душу, шампуні, мило та передали на фронт.  

Зрозуміло, що у нас все зупинилось: продажі, виробництво, активне ведення соцмереж. Перший місяць нас було мінімально в Instagram, ми не розуміли, що там постити. Ніхто не розумів, що буде далі з нашим брендом. 

Згодом до нас почали писати і запитувати, чи ми працюємо. Замовлення потроху оживали. Це нас втішило, і ми вирішили поступово відновлювати роботу: запустили виробництво, почали частіше з'являтись у соцмережах, 2-3 рази на тиждень відправляли замовлення. Ми відновлювались органічно, об'єм роботи поступово зростав і аж тепер, через три місяці, ми наблизилися до нас довоєнних. Згадали про свої амбіції відновили роботу над новинками.

Але з виробництвом тепер важче. Тару та сировину ми переважно замовляємо з-за кордону. Ціни на сировину піднялись майже одразу, а терміни доставки зросли у декілька разів. Щоб запустити виробництво бальзаму для волосся, ми чекали на один компонент із Франції півтора місяця. Через такі перебої з доставкою сировини та тари у нас досі не всі товари є в наявності.

Ми побачили, що наша косметика потрібна клієнтам навіть під час війни. Завдяки цьому змогли відновити роботу, забезпечити команду зарплатами і допомагати економіці України.


Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ранковий оперативний звіт Генштабу ЗСУ на 25 червня

Валерій Моісєєв 8 годин тому

Zeeks задонатив у Фонд Сергія Притули на байрактари 1.000.000 гривень 🍋🍋🍋

Zeeks Company 24 червня 2022 13:20

Євробачення-2023: Україна таки не зможе прийняти пісенний конкурс

Ольга Кротовська 23 червня 2022 19:46

Британія наклала нові санкції на росію та заборонила використовувати фунт стерлінгів

Олександр Тартачний 23 червня 2022 19:10

Європарламент підтримав рішення про надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС

Наталія Миронова 23 червня 2022 13:24