Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як підтримувати команду під час війни, чому настає вигорання і як не збожеволіти на ремоуті

SPEKA Media
10 липня 2022 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA. 

Розповідаємо, про що говорили у «Спільноті» на початку липня.

🔥Антон Верховодов розповів, як створити свою стартап-студію і яких помилок варто уникати. 

«Якщо ви потрапили на курс, матеріали якого вам здаються зовсім непотрібними сьогодні, повірте, вам це лише здається, бо в ІТ, як і у складному бізнес-середовищі, все пов'язано».

Раніше Антон пояснював, за що цінують стартап-студії та навіщо вони Україні.

🙌HR BP Govitall Любов Коломієць поділилася досвідом, як підтримувати та розвивати команду під час війни. 

«Ми спостерігаємо зміну парадигми лідерства, тепер це насамперед про турботу та максимальну відвертість. А вже потім мотивація, орієнтація на результат та інші стимули часів „до“».

А як ваші компанії долають нові виклики? 

«Обмежень мало. У мене був лише один випадок, коли Монобанк заморозив мій рахунок, коли я виконував операції P2P під час купівлі/обміну монет. Але щойно я показав підтримці скриншоти, що це просто P2P-обмін, то всі обмеження зняли».

Нагадаємо, що у червні декілька великих українських банків, зокрема Приватбанк та Монобанк, заборонили виводити кошти з криптобіржі Binance на картки користувачів. 

👉Експертка з маркетингу та комунікацій Дар'я Кушнір поділилася історією вигорання та його причинами.  

«Особисто для мене вигорання — це не про обсяги роботи, а про інші процеси та категорії. Якщо вкладатимеш у компанію більше, ніж отримуватимеш, то воно й почнеться».

А ви помічали, що може бути причиною вашого вигорання?

👏HR Business Partner у технологічній компанії Roosh Валерія Мерзлікіна розповіла, як зберегти продуктивність і не збожеволіти на ремоуті.

«Думаю, кожен із нас проживав такі часи, коли весь день чимось зайнятий, а ввечері навіть важко сказати, що зробив. Так створюється відчуття, що не зробив нічого корисного і зростає незадоволеність собою. Для мене добре працює, коли кожен день є 5-10 хвилин на підбиття підсумків, а щотижня пів години, щоб підбити підсумки тижня».

Крім того, для Валерії працюють чітко визначені робочі години, свій робочий простір, прогулянки, рутина і декілька інших звичок. Можливо, у вас теж є лайфхаки, які допомагають бути більш організованими на дистанційці?

Також ви можете прочитати про те, чому «дорожчає» долар, шкільну освіту та ІТ-індустрію та поїздку українських айтівців на виставку Viva Tech 2022 у Парижі.

🔥Тепер ви можете самостійно публікувати свої пости на сайті SPEKA.Media. Ми відкрили нашу платформу для читачів. Заходьте, реєструйтеся, пишіть і публікуйте свої думки. Ми хочемо, щоб вас почули.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як залучати крутих фахівців на перенасиченому джунами ринку

Владислав Миронович 4 години тому

Василь Задворний про стартап медичного неострахування lilo та формування нового ринку в Україні

Олександр Тартачний 5 годин тому

Китай продає в росію товари за криптовалюту

Владислав Паливода 23 години тому

Криптореволюція. Як українці відтепер зможуть законно купувати біткоїни на «Prozorro.Продажі»

Дмитро Бойко 28 травня 2024 17:00

Як запітчити медіа на кшталт Tech.eu та Reuters: 11 порад від журналістів

Катя Бохинська 28 травня 2024 15:45