Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Що сприяє карʼєрному розвитку Product Owner, як бізнесу втілити бірюзову стратегію у життя та як війна змінила корпоративну культуру і цінності компаній

SPEKA Media
17 липня 2022 4 хвилин читання

"Спільнота" — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA. 

Розповідаємо, про що говорили у «Спільноті» у липні.

👉 СЕО DevRain Олександр Краковецький ділиться думками на тему, як варто розвивати Україну. 

«Прості рішення себе вичерпали. Україна не повинна бути новим Ізраїлем, тому що концепціям, на яких будувалося ізраїльське суспільство, вже кілька десятиліть. Це не означає, що ми не можемо адаптувати ті чи інші успішні приклади, однак будувати післявоєнне суспільство на застарілих концепціях немає сенсу».

Також Олександр пише про мовну політику, особисті фінанси, інфогігієну, цифрову трансформацію, вільну економіку та інше. 

💻 Employer brand manager у Govitall Вікторія Антуневич пояснює, як війна змінила корпоративну культуру та цінності компаній.

«Зазвичай бренд роботодавця — це те, що про вас говорять ваші працівники, але сьогодні це більше про те, що говорите ви як компанія. Я би виокремила три чинники для трансформації корпоративної культури сьогодні: прозорі та системні комунікації, турбота про співробітників та переосмислення КСВ».

А як війна змінила вашу компанію?

«Нас дійсно не вчили бірюзі та демократії в роботі ані батьки, ані школа, ані виші, ані попередні компанії. І хоч на кожній співбесіді більшість з нас  жаліється на те, що їм на попередньому місці роботі не давали реалізовувати їх ідеї, на практиці більшість не будуть готові відразу взяти відповідальність на себе й почати втілювати свої ідеї. Але цей скіл доступний кожному українцю, він у нас в крові».

А що вам ближче: робота заради грошей чи робота заради задоволення? 

🙌 Віце-президент з продукту Uklon Роман Петрик ділиться пʼятьма правилами, які допоможуть вам у кар'єрному зростанні в ролі Product Owner.

«Цифри не брешуть. Моніторинг ключових показників обов'язковий. Рішення також приймаються на основі даних. Для роботи з показниками формується роадмеп».

Які правила допомогають вам досягати результатів?

👏 Керівник податкової практики та співкерівник практики приватних клієнтів Asters Костянтин Соляр розповідає про податкові наслідки вимушеної релокації українських айтівців за кордон.

«Потурбуватися про свою податкову позицію важливо, щоб не потрапити в ситуацію, коли всі країни світу хочуть ваших податків, а вам немає що цьому протиставити».

Наші полісімейкери обіцяють вмовити дружні країни на певні винятки для українців, що опинились за кордоном через війну. Та поки що не можна казати про масштабні результати цих зусиль.

🔥Тепер ви можете самостійно публікувати свої пости на сайті SPEKA.Media. Ми відкрили нашу платформу для читачів. Заходьте, реєструйтеся, пишіть і публікуйте свої думки. Ми хочемо, щоб вас почули.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як корпоративне навчання в Україні витримало удар та функціонує під час війни. Досвід LMS Collaborator

Катерина Атаманенко 8 вересня 2022 15:18

Як бренду правильно вести комунікацію під час війни

Дар'я Кушнір 5 вересня 2022 19:02

Місія та візія бізнесу: як прописати та навіщо це потрібно

Дар'я Кушнір 10 серпня 2022 15:28

Для бізнесу, грошей та здоров'я. Тиждень у спільноті

Наталія Миронова 7 серпня 2022 15:08

Бізнес під час війни: як до нових умов адаптується джоб-платформа Joberz

Діана Полуніна 7 серпня 2022 13:00