Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Понад 400 українських підприємців об'єдналися задля відновлення бізнесу під час війни

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
7 червня 2022 2 хвилин читання

Більш як 400 підприємців України створили об'єднання, щоб запустити програму оптимізації та відновлення бізнесу під час війни.

Про це повідомляє школа бізнесу Unit School of Business — ініціаторка створення програми.

Згідно з повідомленням, в умовах війни у підприємців немає ані часу, ані грошей вчитися чи експериментувати. Тому вони об'єднались у ком'юніті, щоб створити програму відновлення бізнесу в умовах війни.

За опитуванням Advanter Group (респонденти — майже 1000 власників бізнесу), у травні український бізнес почав поступово відновлюватися. При цьому майже половина (49%) підприємств малого та середнього бізнесу зупинилися або майже зупинилися. Головні причини, які заважають власникам відновити бізнес — зниження кількості платоспроможних клієнтів та непрогнозована ситуація на внутрішньому ринку.

У межах проєкту протягом двох місяців 20 експертів ринку за допомогою підприємців понад тисячу годин працювали над новою програмою, яка враховує досвід підприємців у реаліях воєнного часу. Програма має стати поштовхом до повноцінного відновлення українського бізнесу.

Спільнота відкрита, кожен власник бізнесу може долучитися до неї за посиланням.

Крім того, команда Unit School of Business запустила безкоштовний Єдиний марафон підприємців України. У режимі реального часу власники різних бізнесів на власних кейсах розбирають можливі шляхи адаптації бізнес-процесів у нових умовах. Переглянути ефіри та знайти рішення для своїх бізнесів можна за посиланням.

Unit School of business — школа бізнесу для підприємців, що має спроєктовану освітню програму за методологією Каліфорнійського університету Berkeley. За допомогою місцевих підприємців її адаптували до українського ринку. Школа розміщується у інноваційному парку UNIT.City. Експертами школи виступають діючі підприємці-практики, які діляться робочими інструментами на реальному досвіді.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Релокація, податки та волонтерство. Як бізнеси та ІТ-компанії перебудували роботу та працюють на перемогу: SQUAD, Finmap, Preply та Kyrrex

Ira Hoiuk за 51 хвилину

«Українці навчилися жити і працювати під час війни. Це наше головне економічне досягнення» — Роман Шеремета, очільник American University Kyiv

Катерина Венжик 28 червня 2022 15:20

IT-компанія DataArt продала бізнес у рф

Олександр Кульбачний 27 червня 2022 19:21

Як сервіс онлайн-консультацій ветеринара зріс під час війни

Ira Hoiuk 27 червня 2022 11:24

Інвестори для МСБ в Україні. Частина 1: звідки їх узяти в умовах війни?

Дмитро Карпіловський 23 червня 2022 15:40