Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ефективне планування, користь бізнес-клубів та бани від Meta: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
11 грудня 2022 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.

Інформаційний фронт: як росія поширює дезінформацію в Україні

Російська дезінформація та фейки активно «працюють» в Україні не один десяток років і особливо активізувалися після анексії Криму та початку бойових дій на сході України. Комунікаційна менеджерка SocialBoost та 1991 Accelerator Яніна Шабанова розповідає про основні прийоми російської дезінформації та що робити, щоб із нею боротися.

Як біхевіоральний дизайн допомагає вирішити головний парадокс побудови UX

Здавалося б, орієнтуватись на побажання користувачів при розробці дизайну — найпростіший шлях його створення. Проте такий підхід доволі часто призводить до вельми посередніх результатів. Власник та CEO компанії WEZOM Cергій Гузенко вважає, що куди корисніше при створенні продуктів та інтерфейсів не слухати побажання людей, а спостерігати за їх поведінкою.

Як планувати так, щоб усе встигати: тестуємо метод декомпозиції завдань

Виконувати складні, комплексні завдання набагато простіше, якщо розбити їх на велику кількість маленьких завдань. Це стосується як повсякденного життя, так і розробки ІТ-продуктів. Project Manager у NIX Данило Пацай розповідає, як запровадити декомпозицію завдань в IT-команді і що це принесе в результаті. 

У світі дикого венчура: інвестиції в Європі, актуальні оцінки стартапів та багато Q3-звітів з різних індустрій

В традиційному дайджесті інвестиційних новин експерти клубу приватних інвесторів у стартапи ICLUB Global оглядають звіти компаній за 3-й квартал і діляться новинами фінтеху, блокчейну та інших технологічних сфер.

Сенситивність у мережі: як та чому Meta банить публікації про війну

Отримати бан у Faebook, здається, можна навіть за намір написати щось крамольне. Marketing Team Lead компанії Cpamatica Богдан Сухомлин пояснює, як працює система блокувань у продуктах компанії Meta і що з цим робити користувачам соцмереж.

Що робить і скільки платять: головні питання про роботу Project Manager в ІТ-компанії

Керування проєктами — це окремий вид діяльності, який вимагає від людини певних навичок і особистих якостей. Операційний директор в компанії Wezom Academy Олександра Стеценко розповідає, що саме роблять проджект-менеджери в ІТ-компаніях і скільки за це отримують. 

Підвищення благоустрою міст і розвиток туризму: до чого тут бізнес-клуби і як створити спільноту, яка працюватиме на благо економіки

На Заході бізнес-клуби існують вже сотні років, тоді як в Україні їх історія починається кілька десятків років тому. СЕО бізнес-клубу CBG Олександр Каланча пояснює, яку користь такі об'єднання несуть економіці і як сприяє розвитку локальних бізнесів.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Україна несе ядерну загрозу: росіяни розганяють черговий фейк

Владислав Паливода 2 години тому

У Львівській політехніці ветеранів навчатимуть ІТ

Олеся Дерзська 7 годин тому

На Meta позиваються в США через проблеми з безпекою даних і приватність дітей

Олеся Дерзська 24 червня 2024 18:47

ШІ-інструменти в смартфонах збиратимуть більше даних користувачів

Олеся Дерзська 24 червня 2024 17:57

Розвиток блогу та зважена рекламна стратегія: як компенсувати вплив сезонності на трафік

Наталія Раскопа 24 червня 2024 11:00