Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Останній день FTX: криптобіржа Binance відмовилася від придбання проблемного конкурента

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
10 листопада 2022 2 хвилин читання

Binance відмовилася від раніше анонсованого придбання криптобіржі FTX. Причина — занадто великі проблеми з ліквідністю.

Bitcoin та інші криптовалюти різко падають другий день поспіль, зокрема, через кризу ліквідності в одній з найбільших у світі криптобірж FTX. Вчора криптобіржа Binance спочатку заявила, що має намір придбати підрозділи FTX за межами США задля підтримання стійкості криптоіндустрії, але у ніч на 10 листопада відмовилася від поглинання після ретельної перевірити активів.

У заяві Binance йдеться, що проблеми з ліквідністю у FTX занадто великі, щоб з ними впоратися.

«У результаті корпоративної належної перевірки, а також останніх новинних повідомлень про неправомірне використання коштів клієнтів і передбачуваних розслідувань агенцій США ми вирішили, що не будемо здійснювати потенційне придбання», — йдеться у повідомленні.

Раніше FTX погодилася на поглинання, після того як форум торгової платформи зіткнувся з криптовалютним еквівалентом «набігу на банки», коли люди масово знімали свої монети.

Як потенційне злиття Binance та FTX вплинуло на курс Bitcoin

Після підтвердження того, що Binance відмовляється від поглинання, ціна біткоїна впала до найнижчого значення за два роки. Пізно ввечері 9 листопада курс ненадовго провалився нижче $16 тис., але на ранок 10 листопада криптовалюта трохи укріпилася і тепер біткоїн коштує приблизно $16,8 тис. Рік тому більшість криптовалют були в дуже хорошому стані. Bitcoin коштував майже $70 тис.

На думку експертів, те, що ціна спочатку впала через придбання Binance, пов'язано з природою криптосистеми. У результаті поглинання зросла б централізація у криптосвіті, а криптовалюта створена не для цього.

Нагадаємо, що усі гроші на рахунках трейдерів на платформі  FT зараз заморожені. Біржа працює, проте вивести з неї монети або гроші не можна.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українське законодавство з регулювання віртуальних активів: що маємо і на що очікувати

Владислав Миронович 24 травня 2023 11:40

Криптовалюти: які бувають та як їх отримати

Владислав Миронович 22 травня 2023 17:15

День біткоїн-піци: на що сьогодні вистачить 10 000 BTC

Кіра Іванова 22 травня 2023 16:15

Binance навчає українських правоохоронців викривати криптовалютні злочини

Ганна Гілова 17 травня 2023 12:28

ЄС затвердив регулювання криптовалют, Україна вступила до кіберцентру при НАТО, Apple представила функції для людей з вадами слуху. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 17 травня 2023 07:05