Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Binance приєднається до Палати цифрової торгівлі

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
21 грудня 2022 2 хвилин читання

Блокчейн-система Binance приєднається до Сhamber of Digital Commerce (Палати цифрової торгівлі), провідної асоціації блокчейну і торгівлі криптовалютою.

Binance тісно співпрацюватиме з Палатою цифрової торгівлі, її командою та членами, щоб навчати, популяризувати та пропонувати рішення для деяких із найактуальніших проблем, що впливають на галузь. Binance братиме участь у дослідженнях, круглих столах, робочих групах і дискусіях з політиками та регуляторами, щоб допомогти запровадити норми та правила, які принесуть користь суспільству та користувачам.

Як організація, що знаходиться у центрі стрімкого зростання галузі та складного нормативно-правового середовища, робота рука об руку з законодавчими, регуляторними органами та галузевими групами, такими як Палата цифрової торгівлі, є обов'язковою для нашої спільної місії сприяння сталому розвитку нормативної бази для криптовалют та блокчейну, що забезпечує захист користувачів
віце-президент Binance зі зв'язків із громадськістю Джоан Кубба

Виконавчий комітет Палати визначає пріоритети та стратегію організації. Як перша і найбільша торгова асоціація в світі, що представляє індустрію блокчейнів, її місія полягає в сприянні прийняттю та використанню цифрових активів і блокчейн-технологій. Завдяки освіті, підтримці та тісній співпраці з законодавчими, регуляторними органами та представниками індустрії, Палата працює над створенням сприятливого для зростання правового та регуляторного середовища, яке сприяє інноваціям, створенню робочих місць та інвестиціям.

Нагадаємо, що українська влада поки що призупинила можливу інтеграцію Binance Pay до застосунку «Дія». Це сталося після того, як українці підписали петицію до президента із вимогою заблокувати інтеграцію Binance у застосунок Мінцифри. Припинити функціонування Binance в Україні просять до тих пір, дпоки компанія не розірве зв'язки з іраном та рф.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українці за три дні отримали понад 750 тисяч LED-ламп

Руслан Сорока 3 лютого 2023 15:49

За три роки у «Трембіті» зробили понад 2 мрлд транзакцій між держреєстрами

Руслан Сорока 3 лютого 2023 15:08

Як можна буде розмитнити автомобіль у «Дії» — законопроєкти

Катерина Колонович 3 лютого 2023 08:44

Безкоштовний Wi-Fi від «Укртелекому», платна версія ChatGPT, зростання українського ринку хмарних сервісів. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 3 лютого 2023 08:30

Забрати авто зі штрафмайданчика можна буде за допомогою «Дії»

Катерина Колонович 2 лютого 2023 14:55