Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Binance приєднається до Палати цифрової торгівлі

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
21 грудня 2022 2 хвилин читання

Блокчейн-система Binance приєднається до Сhamber of Digital Commerce (Палати цифрової торгівлі), провідної асоціації блокчейну і торгівлі криптовалютою.

Binance тісно співпрацюватиме з Палатою цифрової торгівлі, її командою та членами, щоб навчати, популяризувати та пропонувати рішення для деяких із найактуальніших проблем, що впливають на галузь. Binance братиме участь у дослідженнях, круглих столах, робочих групах і дискусіях з політиками та регуляторами, щоб допомогти запровадити норми та правила, які принесуть користь суспільству та користувачам.

Як організація, що знаходиться у центрі стрімкого зростання галузі та складного нормативно-правового середовища, робота рука об руку з законодавчими, регуляторними органами та галузевими групами, такими як Палата цифрової торгівлі, є обов'язковою для нашої спільної місії сприяння сталому розвитку нормативної бази для криптовалют та блокчейну, що забезпечує захист користувачів
віце-президент Binance зі зв'язків із громадськістю Джоан Кубба

Виконавчий комітет Палати визначає пріоритети та стратегію організації. Як перша і найбільша торгова асоціація в світі, що представляє індустрію блокчейнів, її місія полягає в сприянні прийняттю та використанню цифрових активів і блокчейн-технологій. Завдяки освіті, підтримці та тісній співпраці з законодавчими, регуляторними органами та представниками індустрії, Палата працює над створенням сприятливого для зростання правового та регуляторного середовища, яке сприяє інноваціям, створенню робочих місць та інвестиціям.

Нагадаємо, що українська влада поки що призупинила можливу інтеграцію Binance Pay до застосунку «Дія». Це сталося після того, як українці підписали петицію до президента із вимогою заблокувати інтеграцію Binance у застосунок Мінцифри. Припинити функціонування Binance в Україні просять до тих пір, дпоки компанія не розірве зв'язки з іраном та рф.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

МОЗ планує почати тестування електронного кабінету пацієнта

Артем Житкевич 19 лютого 2024 20:52

Що відбувалось на крипторинку в другий тиждень лютого

Артем Житкевич 19 лютого 2024 20:19

В Україні зʼявиться е-гривня. Як це вплине на ринок?

Назарій Присяжнюк 17 лютого 2024 21:43

«Дія» стане застосунком із відкритим кодом

Юлія Мирська 14 лютого 2024 10:08

Вирок у кримінальній справі проти засновника Binance винесуть 30 квітня

Артем Житкевич 13 лютого 2024 19:00