Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Біблію проджект-менеджера» (PMBоK) переклали українською і виклали у вільний доступ

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
11 серпня 2022 2 хвилин читання

Сьома версія міжнародного стандарту з управління проєктами Project Management Body of Knowledge (PMBoK), що є «біблією» для проєктних менеджерів, відтепер доступна і українською мовою.

Спонсором перекладу виступила українська IT-компанія Intellias. Україна — єдина країна у світі, де отримати книгу охочі можуть безкоштовно.

Project Management Body of Knowledge (PMBoK) переклали українською і дозволили завантажити безкоштовно Project Management Body of Knowledge (PMBoK) переклали українською і дозволили завантажити безкоштовно

PMBoK — це настільна книга менеджерів проєктів в усьому світі. Її взяли за основу під час розроблення міжнародного стандарту ISO 21500 та Американського національного стандарту ANSI/PMI 99-001-2008. Це найбільш популярне зібрання знань з управління проєктами, що використовують у понад 200 країнах. Крім того, PMBoK є базою для найбільш поширеної сертифікації проєктних менеджерів PMP (англ. Project Management Professional). 

Написання стандарту PMBоK 7 відбувалося за участі 100 волонтерів-експертів з усього світу, серед яких був і Роман Резніков, VP Delivery в Intellias та президент Інституту проєктного менеджменту в Україні (PMI Ukraine Chapter). Виплату роялті за право на переклад PMBоK 7 українською взяли на себе також волонтери — Анатолій Савін та Тимур Цатуров. Переклад відбувся за спонсорства компанії Intellias.

Роботи розпочалися у 2021 році із залученням волонтерів та експертів громадської PMI Ukraine Chapter і Міжнародної служби перекладів «Філін». 

Поява українського перекладу відкриває доступ українським проєктним менеджерам, студентам та початківцям до найкращих світових знань та практик проєктного менеджменту.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Intellias купила британську IT-компанію Digitally Inspired

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 11:20

Віддалена робота та турбота про працівників. Intellias, SoftServe та Precoro розповідають про нові цінності в українському IT та як вони впливають на наймання

Діана Полуніна 31 серпня 2022 12:03

Intellias приєдналася до польської асоціації SoDA та розширює команду

Наталія Миронова 27 липня 2022 16:02

Ранкова SPEKA: Klarna подешевшала у сім разів, а Intellias відкриває чотири офіси на півдні Європи

Роман Судольський 13 липня 2022 07:50

Intellias у 2021 році збільшив кількість працівників майже удвічі — до понад 2,5 тисяч

Олександр Кульбачний 4 липня 2022 17:10