Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Безперебійний інтернет, перевірка контекстної реклами, відсталість європейської платіжної інфраструктури. Тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович SPEKA, журналіст
20 листопада 2022 3 хвилин читання

«Спільнота — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.

Інноватори та консерватори: чому європейська платіжна інфраструктура поступається українській

Для багатьох це може бути дивним, але європейська платіжна інфраструктура суттєво програє українській за якістю та швидкістю. Кирило Тарнопольський, CEO компанії Solidgate, розповідає, чому так сталося і чому європейці не поспішають впроваджувати інновації у банківському секторі.

Тестування — це спосіб мислення. Як цей принцип дозволяє подолати труднощі в роботі

Кожна професія потребує власних підходів і методів роботи. І тестування не виняток. Гліб Остапенко, QA в IT-команді NIX, пояснює, як варто підходити до роботи QA, щоб уникнути потенційних проблем на проєкті.

Чи правильно вас просувають за допомогою контекстної реклами: як перевірити роботу фахівців

Контекстна реклама — це один із важливих методів просування товарів і послуг. Деякі компанії ррблять це власними силами, хтось доручає стороннім агенціям. Але в будь-якому разі треба перевіряти, наскільки якісно ця робота виконується. Редактор платформи Ringostat Ольга Феоктистова розповідає, як це можна зробити самостійно.

Великий масштаб, багато українців та безліч нових знайомств: як пройшов мій черговий Web Summit

Пропонуємо вашій увазі ще один звіт з поїздки на Web Summit. Цього разу своїми враженнями ділиться Аліна Дикуха, голова відділу цифрового маркетингу компанії SendPulse. Вона розповідає, як пройшла конференція, а також дає корисні поради щодо підготовки до цього заходу.

Як організувати безперебійний інтернет вдома

Разом із вимкненням світла у квартирах зазвичай пропадає і інтернет. Це особливо дошкульно для тих, хто працює вдома, бо без інтернету нормально не попрацюєш. Інженер Іван Пилипенко вирішив зробити собі вдома безперебійне підключення як бізнес-клієнт і розповідає читачами SPEKA, що для цього треба.

Як HR асистент-бот дозволив оптимізувати витрати та економити робочий час: кейс KIDDISVIT

Цифровізація та автоматизація бізнес-процесів можуть суттєво економити час і гроші компанії. HR-директор KIDDISVIT Вадим Чумаченко розповідає, як впровадження HR асистент-бота власної розробки дозволило скоротити робочий час на 17% без втрати ефективності та оптимізувати зарплатний фонд.

Що таке метавсесвіт і навіщо він українським технологічним компаніям

Українські компанії поки що слабко освоюють метавсесвіт, нехтуючи його можливостями та функціональністю. CEO компанії Party.Space Юрій Філіпчук розповідає, які можливості дасть ця технологія вітчизняним підприємцям і які українські компанії вже користуються метавсесвітом.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як працюють ІТ-фрилансери, що треба для збереження талановитих працівників та в чому полягає нова етика українського бізнесу: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 21 годину тому

Semi від Tesla, суд над Google, криптобіржа у Telegram. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 3 грудня 2022 09:30

Чому під час війни і атак по енергетичній інфраструктурі варто використовувати електронні документи

Владислав Миронович 2 грудня 2022 18:00

Як Україні втримувати таланти в умовах війни та після перемоги

Юлія Лапко 2 грудня 2022 16:00

План безперервності бізнесу: ключові поради, як досягти стійкості

GlobalLogic Ukraine 2 грудня 2022 13:30