Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Без Tesla не обійшлося: в Uklon розповіли, які електромобілі зазвичай приїздять на виклики

Ірина Маринюк
Ірина Маринюк Редакторка стрічки новин
15 серпня 2022 2 хвилин читання

Перехід світу на автомобілі на електротязі не обійшов Україну, тож кількість такого виду транспорту в нашій країні продовжує зростати.

Про цьому користуватися електромобілями українці вирішили не лише у побуті, а й в інших сферах, зокрема, у службах таксі.

За даними сервісу таксі Uklon, зазвичай для здійснення замовлень в Україні використовують Nissan Leaf. До слова, саме ця модель є найпоширенішою в Україні загалом: на неї припадає до 80% усіх автомобілів на альтернативному паливі.

Також досить популярними у сервісі таксі є моделі Chevrolet Volt та Renault Zoe. Нечасто на виклик приїдуть Chevrolet Bolt EV чи Tesla Model S.

«У першому півріччі кількість електрокарів у Uklon зросла на 20% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року», — розповів Сергій Смусь, співзасновник та операційний директор Uklon.

Він додав, що для сервісу таксі необхідно, щоб автомобіль проїжджав хоча б 200 км на день, це дозволить водієві заробляти. Однак моделі, які мають запас ходу понад 200 км, дорогі. Тобто термін їхньої окупності довгий. Через це водії таксі часто змушені відмовлятися від електромобілів на користь автівок з ДВЗ. Так, у червні 2022 року частка електромобілів серед усіх автомобілів у сервісі становила лише 0,88% (проти 1,27% торік).

Ще однією проблемою невикористання електромобілів в Uklon називають відсутність інфраструктури для швидкого заряджання електркарів.

«Майбутнє за китайським автопромом, бо він уже виготовляє недорогі автомобілі з батареєю більшої ємністі, що дозволяє проїжджати 300 км без підзарядження. Проблема лише у тому, що їхні швидкі зарядки не підходять для українського ринку. Але рано чи пізно їх адаптують до європейського ринку, а отже, і до нашого», — наголосив Сергій Смусь.

Uklon — це найбільший (за даними транзакцій мonobank) міський мультитул. У травні 2022-го компанія оголосила про запуск франшизи, адже переконана, що український бренд Uklon готовий створювати свою міжнародну історію.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

В Україні хочуть побудувати національну мережу на 120 швидкісних електрозарядних станцій

Вадим Добровольський 19 годин тому

Uber повертається до Харкова після семимісячної перерви з 5 тис. безкоштовних поїздок

Вадим Добровольський 27 вересня 2022 12:47

Доїхати за «БігМаком». Кількість поїздок до точок поблизу відкритих McDonald's зросла на 20-30% — дані Uklon

Юлія Даниленко 21 вересня 2022 16:32

6 секунд до сотні: у Білорусі показали перший власний спортивний електрокар

Євген Муджирі 12 вересня 2022 12:19

Tesla потроїла постачання своїх китайських електромобілів

Ірина Маринюк 8 вересня 2022 19:18