Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Без реклами і лише для навчання: YouTube запустив окремий програвач

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
9 вересня 2022 2 хвилин читання

YouTube оголосив про запуск нового програвача YouTube Player for Education для авторів та організацій, які користуються платформою в освітніх цілях. Його фішка – робота без відволікаючих факторів, таких як демонстрація реклам або поява зовнішніх посилань чи рекомендацій.

Як вказано на сайті компанії, на початковому етапі YouTube співпрацює з відомими edtech-компаніями у США, включаючи EDpuzzle, Purdue University та Purdue Global.

«Щодня вчителі та студенти по всьому світу використовують YouTube для навчання, а YouTube Player for Education допоможе подальшому навчанню в освітніх закладах, дозволяючи учням займатися новими предметами без відволікаючих факторів»
Кім Сабрія, генеральний директор та співзасновник EDpuzzle, Inc.

Починаючи з 2023 року YouTube також дасть змогу окремим авторам створювати безплатні або платні курси для навчання на платформі зі списками відтворення. Глядачі, що їх купуватимуть, матимуть змогу навчатись без реклам, а також відтворювати відео у фоновому режимі. Бета-версія цих курсів з'явиться у Сполучених Штатах та Південній Кореї.

YouTube анонсував ще одну новинку – функцію вікторин (Quizzes). Очікується, що їх бета-тестування розпочнеться найближчими місцями, а повноцінний запуск – запланований на 2023 рік.

Нагадаємо: раніше цього місяця стало відомо, що YouTube планує запустити платформу з купівлі платних підписок на потокове відео.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Краще астрономічне фото, фонд для українських стартапів та нові функції у YouTube. Ранкова SPEKA

Олександр Тартачний 17 вересня 2022 11:15

YouTube дозволив відповідати на коментарі за допомогою Short

Ірина Маринюк 16 вересня 2022 17:26

«Зі мною такого не станеться» — чому ми не можемо об'єктивно оцінювати ризики і як державі правильно попереджати про страшне

Kateryna Venzhyk 3 вересня 2022 16:03

YouTube готується до запуску інтернет-магазину: продаватиме підписки на потокове відео

Ірина Маринюк 13 серпня 2022 09:10

Українські субтитри на YouTube, нові вимоги Маска до Twitter та завод Bayraktar в Україні. Ранкова SРЕКА

Олександр Тартачний 9 серпня 2022 08:21