Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Бета-версія iOS 17: що нового

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
14 липня 2023 6 хвилин читання

У червні Apple анонсувала нову версію своєї операційної системи для мобільних пристроїв — iOS 17. Її вихід запланований на осінь 2023-го. Поки що ж для охочих доступна бета-версія цієї ОС. Журналісти CNBC зібрали найголовніші оновлення системи. SPEKA обрала головне з їхнього матеріалу.

Бета-версія iOS 17: що нового Бета-версія iOS 17: що нового

Як встановити бета-версію iOS 17

Бета-версія iOS 17 доступна для iPhone XS, випущених у 2018 році, або новіших пристроїв. Цього разу Apple змінила процес встановлення публічної бета-версії. Замість того щоб реєструватися на вебсайті Apple і встановлювати профіль конфігурації, ви можете просто перейти у «Параметри» > «Загальні» > «Оновлення ПЗ» і вибрати інсталяцію бета-версії iOS зі спадного меню.

Зображення контакту 

Однією з найпомітніших змін в iOS 17 буде те, що ви можете вибрати зображення та шрифт, щоб змінити вигляд вашого профілю, коли телефонуєте іншому користувачеві iPhone. Тепер ви можете налаштувати це так само, як ви б налаштували свій власний екран блокування.

Як виглядає зображення контакту в iOS 17 Як виглядає зображення контакту в iOS 17

Покращена автокорекція 

В Apple стверджують, що покращили функцію автокорекції під час набору тексту за допомогою нової мовної моделі. Це має підвищити її точність і покращити граматику за написанні текстів у iOS.

Покращення iMessage та оновлення його інтерфейсу 

Застосунок Apple для обміну текстовими повідомленнями отримав одне з найбільших оновлень за останні роки. Найпомітнішою зміною буде те, що в інтерфейсі з’являться приховані програми, як-от наклейки або камера, які тепер розташовані в меню ліворуч, а не у верхній частині клавіатури. Apple покращила пошук повідомлень і наклейки, а також буде автоматично транскрибувати короткі звукові повідомлення.

Новий режим під час бездротового заряджання

Коли користувачі кладуть свій iPhone на бездротовий зарядний пристрій, замість старого екрана блокування тепер з’являється новий інтерфейс із кількома віджетами на вибір — календарем, годинником, будильниками тощо з інформацією в реальному часі. Це корисно для тих, хто хоче використовувати iPhone як нічний годинник.

Як виглядає новий режим під час бездротового заряджання в iOS 17: що нового Як виглядає новий режим під час бездротового заряджання в iOS 17: що нового

Обмін візитівками 

Нова функція NameDrop дозволяє двом користувачам iPhone обмінюватися контактними даними, наблизивши свої телефони один до одного.

Обмін візитівками в iOS 17: що нового Обмін візитівками в iOS 17: що нового

Відстеження психічного стану в застосунку Health

У застосунку Apple Health користувачі можуть реєструвати свій щоденний настрій та емоції, а також отримувати доступ до тестів та інших оцінок, які використовують для діагностики депресії та тривоги.

Офлайн-мапи 

Нарешті Apple надасть можливість завантажувати та використовувати мапи в автономному режимі в iOS 17. У Google Maps ця функція працює вже протягом багатьох років, але Apple дотепер не дозволяла це робити у своїх мапах. Офлайн-мапи тепер можна завантажити для цілих регіонів.

Нові функції AirPods

Користувачі бездротових навушників AirPods Pro також отримали низку нових можливостей. Головна нова функція — Adaptive Audio — використовує машинне навчання для аналізу того, що ви слухаєте і звуків навколо вас, щоб зменшувати гучність у навушниках для кращого сприйняття оточення. Наприклад, гучність може зменшитися, коли хтось поруч розмовляє.

Розпізнавання конкретних хатніх тварин 

iOS вже давно вміє розпізнавати котів і собак на фотографіях, проте тепер вона навчилася ідентифікувати окремих чотирилапих (умовно кажучи, відрізняти Тузика від Барбоса) і складати їхні фото в окремі папки, присвячені кожному з улюбленців. Якщо у вас є два собаки, Apple Photos також зможе відрізнити їх у пошукових та інших програмах.

Списки продуктів у Apple Reminders

Застосунок нагадувань тепер може створювати неструктурований список продуктів і автоматично сортувати їх за категоріями, як-от свіжина, заморожені або молочні продукти. Це має зробити покупки простішими та ефективнішими.

Запобігання короткозорості

Для тих, хто тримає екран пристрою заблизько до обличчя, що може спровокувати короткозорість, Apple розробила функцію Screen Distance. Вона попереджатиме користувачів, що їхнє обличчя було занадто близько до телефону протягом тривалого часу. 

Голосова пошта у реальному часі

Ця функція показуватиме користувачеві iPhone розшифровку залишеного голосового повідомлення в режимі реального часу, щоб він міг одразу вирішити, передзвонювати чи ні.

Голосові повідомлення у FaceTime 

Apple вперше додала підтримку голосової пошти для викликів у застосунку FaceTime: раніше він підтримував лише текстові повідомлення.

Покращена двофакторна автентифікація

Тепер ця функція автоматично бере двофакторні коди із текстових повідомлень і кидає їх у відповідне поле на вебсайтах і у програмах. В iOS 17 тепер також можна автоматично вводити коди двофакторної автентифікації з електронних листів, отриманих у застосунку Mail. 

Плавні переходи в Apple Music 

Застосунок Apple Music отримав можливість перехресного плавного переходу між композиціями або поступового затихання пісні наприкінці. Користувачі також зможуть створювати спільні списки відтворення, що Spotify пропонує вже протягом багатьох років.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ЄС почне розслiдування щодо відмови Apple від підтримки вебзастосунків на iPhone

Артем Житкевич 11 годин тому

Як ШІ допомагає тестувати ПЗ: найкращі інструменти для QA Engineer

Anna Kovalova 20 годин тому

Як малому бізнесу ефективно реагувати на нестабільність економіки України

Даніелла Шихабутдінова 26 лютого 2024 17:00

Власники Vision Pro повідомляють про загадкову тріщину на передньому склі — фото

Богдан Камінський 26 лютого 2024 14:52

20 років подкастам: чим живе індустрія та як на ній заробляють

Олександр Тартачний 26 лютого 2024 11:30