Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Агов, оговтуємося?!». Як бізнес працює під час війни: кейс комунікаційної агенції Barbaro communications

Діана Полуніна
Діана Полуніна Журналістка The Page
17 червня 2022 3 хвилин читання

The Page разом зі SPEKA запустили проєкт «Агов, оговтуємося?!» для допомоги малому бізнесу, який почав оговтуватися від війни та кризи. На The Page вже вийшла перша історія про комунікаційну агенцію Barbaro communications. Компанія запустилася під час пандемії коронавірусу у 2020 році і зіткнулася з іще більшими викликами під час повномасштабної війни.

SPEKA публікує головні інстайти про те, як працює бізнес тепер та з якими проблемами він стикнувся.

Проблеми агенції через війну та під час відновлення роботи 

За словами СЕО та засновниці Barbaro communications Богдани Остапик, через те що команда не врахувала ризики повномасшабної війни, після 24 лютого агенція мала такі проблеми:

  • Релокація співробітників, більшість з яких евакуювалася з Києва у безпечніші регіони України і за кордон — у Португалію, Іспанію, Польщу. 
  • Втрата клієнтів. 
  • Припинення креативних проєктів і втрата актуальності контенту після 24 лютого. 
  • Втрата доходів, які Богдана оцінює на рівні 60% від попереднього обсягу.
  • Після перегляду стратегії у команди почалися труднощі з виходом на міжнародні ринки, адже для того, щоб отримувати контракти за кордоном, потрібно запускати багато паралельних процесів і по-новому продавати свій продукт. 
  • У ЄС заважав мовний бар'єр та зміна часового поясу, адже більшість команди переїхала до європейських країн, де часові пояси відрізняються від українського. 

Відновлення роботи Barbaro communications: як агенція працює під час війни та що нового втілює 

Команда агенції майже не припиняла своєї діяльності, адже мала іноземного клієнта, який був зацікавлений у продовженні роботи. Крім того, команда прагнула залишатися в тонусі і тримати проєкт на плаву. 

Barbaro communications почала працювати над методичками та різними соціальними проєктами на тему психологічної підтримки та синдрому вцілілого із психотерапевтом і кандидатом медичних наук Спартаком Субботою. Пізніше повернулися до свого основного покликання — PR та комунікації, адже попит на послуги агенції не зник, а трансформувався у бік зростання запитів на персональний брендинг, стратегії, проєктні рішення та внутрішні комунікації. Також каманда аквивізувала нові напрями: консалтинг і вихід на іноземні ринки.

Докладніше про історію Barbaro communications ви можете прочитати тут

0
Прокоментувати