Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta використовуватиме одяг українського стартапу DressX для магазину Avatar Store

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
20 липня 2022 2 хвилин читання

Компанія Meta буде використовувати для свого магазину аватарів Avatar Store цифровий одяг DressX — стартапу, який 2020 року запустили у США дві українки.

Про це пише Vogue Business.

У магазині DressX можна обрати та купити собі цифровий одяг. Перша колекція DressX на Meta виходить 19 липня, а інші колекції будуть регулярно виходити в майбутньому.

Avatar Store зараз доступний лише у США, Канаді, Таїланді та Мексиці, однак деякі образи DressX будуть також доступні в магазині бренду.

Віртуальний одяг DressX для аватарів продається як повний образ і коштує від $2,99 до $8,99 на момент запуску. Meta пропонуватиме й безкоштовні варіанти вбрання. Після купівлі юзери зможуть використовувати свої аватари в Instagram, Facebook, Messenger і Quest у постах та публікаціях.

У Meta також планують дозволити незалежним творцям продавати свої дизайни, цю функцію DressX вже підтримує на своїй платформі.

Як повідомлялося, у липні 2021 року DressX залучив $2 млн інвестицій, а у вересні ще $1,5 млн від низки ангельських інвесторів з індустрії моди, а також від фондів Unlock Venture Partners та Startup Mavericks.

У грудні 2021 року корпорація Google представила свою першу колекцію віртуального одягу Pixel 6 Material. Її розробили спільно зі стартапом цифрової моди DressX, який створили українки Дар'я Шаповалова та Наталія Моденова.

Для створення ескізів дизайнери використовували новий флагманський смартфон Google Pixel 6, зокрема його функцію редагування фото Magic Eraser, а також палітру кольорів Material You. Адаптувала зображення для різних екранів українська студія O0 Design.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta оголосила про скорочення штату та бюджетів Facebook

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 15:42

Meta представила нейромережу Make-A-Video, яка генерує відео за текстовим описом

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 10:05

Meta запускає в Україні Facebook Reels

Вадим Добровольський 28 вересня 2022 16:20

WhatsApp впроваджує функцію обміну посиланнями на відеодзвінки

Вадим Добровольський 26 вересня 2022 16:45

Кінець горору від ДСНС, нові функції «Дії», ниття айтівців на росії. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 10:01