Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Аудіокниги від Apple тепер озвучує штучний інтелект

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
5 січня 2023 2 хвилин читання

Apple без анонсу запустила каталог книг, озвучених штучним інтелектом. Це може залишити без роботи людей, які озвучують аудіокниги.

Як пише The Guardian, Apple намагається очолити прибутковий та швидкорослий ринок аудіокниг. Тепер у застосунку «Книги» компанії розміщений каталог творів з описом типу «розказані цифровим голосом на основі читача».

Популярність ринку аудіокниг різко зросла в останні роки, і технологічні компанії щосили намагаються закріпитися на ньому. 

Торік продаж аудіокниг торік підскочив на 25% і становив понад $1,5 млрд. Інсайдери галузі вважають, що до 2030 року світовий ринок галузі може становити понад $35 млрд.

В останні місяці Apple звертався до незалежних видавців як потенційних партнерів, зокрема на канадському ринку, але не всі погодилися брати участь.

Видавці, автори та літературні агенти, які поговорили з The Guardian, заявили, що у разі успіху ця стратегія може мати серйозні наслідки для ринку. Проте інші налаштовані скептично.

«Читець створює зовсім новий вид мистецтва в аудіокнигах, і ми вважаємо, що це потужна річ. Вони створюють таке, що відрізняється від друкованої книги, але це додає цінності у цій новій формі мистецтва», — поділився своєю думкою Девід Керон, співпродюсер найбільшого канадського видавця аудіокниг.

Раніше SPEKA повідомляла, що слухати аудіокниги у Spotify тепер зможуть не тільки у США. Spotify розширює доступ до аудіокниг в інших країнах.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Допомога Україні і неоднозначна репутація на Заході: чим відома компанія Palantir

Олександр Тартачний 6 годин тому

Прототип Tesla Cybertruck помітили на вулицях перед початком виробництва

Руслан Сорока 22 години тому

Як атакували росію на кіберфронті, навіщо їздити у Давос, чи працюють холодні розсилки: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 22 години тому

США та ЄС укладуть першу у своєму роді угоду про ШІ

Руслан Сорока 3 лютого 2023 19:38

ChatGPT обігнав TikTok у рейтингу темпів зростання серед сервісів

Руслан Сорока 3 лютого 2023 17:12