Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Аудіокниги від Apple тепер озвучує штучний інтелект

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
5 січня 2023 2 хвилин читання

Apple без анонсу запустила каталог книг, озвучених штучним інтелектом. Це може залишити без роботи людей, які озвучують аудіокниги.

Як пише The Guardian, Apple намагається очолити прибутковий та швидкорослий ринок аудіокниг. Тепер у застосунку «Книги» компанії розміщений каталог творів з описом типу «розказані цифровим голосом на основі читача».

Популярність ринку аудіокниг різко зросла в останні роки, і технологічні компанії щосили намагаються закріпитися на ньому. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

Торік продаж аудіокниг торік підскочив на 25% і становив понад $1,5 млрд. Інсайдери галузі вважають, що до 2030 року світовий ринок галузі може становити понад $35 млрд.

В останні місяці Apple звертався до незалежних видавців як потенційних партнерів, зокрема на канадському ринку, але не всі погодилися брати участь.

Видавці, автори та літературні агенти, які поговорили з The Guardian, заявили, що у разі успіху ця стратегія може мати серйозні наслідки для ринку. Проте інші налаштовані скептично.

«Читець створює зовсім новий вид мистецтва в аудіокнигах, і ми вважаємо, що це потужна річ. Вони створюють таке, що відрізняється від друкованої книги, але це додає цінності у цій новій формі мистецтва», — поділився своєю думкою Девід Керон, співпродюсер найбільшого канадського видавця аудіокниг.

Раніше SPEKA повідомляла, що слухати аудіокниги у Spotify тепер зможуть не тільки у США. Spotify розширює доступ до аудіокниг в інших країнах.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як уряд може зламати ваш телефон

Олександр Тартачний 4 години тому

Компанія LG представила пакет програм до програмнокерованих транспортних засобів

Владислав Паливода 19 годин тому

YouTube Music тестує новий інструмент створення списків відтворення за допомогою ШІ

Вікторія Рудзінська 16 липня 2024 07:09

ШІ-асистент для відеопрезентацій: Google запускає Vids у Workspace Labs

Вікторія Рудзінська 16 липня 2024 07:08

«До того як OpenAI зможе досягти того рівня, який ми вже маємо, ми будемо глибоко інтегровані в mining-індустрію»: інтерв’ю з COO Beholder Даніїлом Лубкіним

Анна Сергієнко 15 липня 2024 18:03