Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Архітектори спроєктували плавучий хмарочос, який звисатиме з орбітального астероїда

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
11 січня 2023 2 хвилин читання

Містобудівники оприлюднили неймовірні плани щодо плавучого хмарочоса, який би звисав з орбітального астероїда. Вони обіцяють «найкращий вид на Землю» з вікон вежі, яка росте з космосу.

Дивовижна вежа Analemma Tower буде підвішена у повітрі до великого астероїда на тросі та стане найвищою будівлею у світі. Сміливі плани розробила архітектурна фірма Clouds AO. Вони запропонували побудувати його над Дубаєм, повідомляє The Sun.

Вежа Analemma Tower буде висіти в повітрі. Зображення: Clouds AO Вежа Analemma Tower буде висіти в повітрі. Зображення: Clouds AO

Будівля буде складаєтися з сотень поверхів ресторанів, магазинів, офісів, садів, квартир і навіть місць поклоніння. З вікон відкриватимуться безпрецедентні краєвиди під час руху астероїду між північною та південною півкулями.

Як виглядає найбільший хмарочос, який звисає з астероїда:

Приголомшливі концептуальні зображення показують величезний білий хмарочос, що ширяє на висоті понад 32 000 метрів над хмарами. Інші надзвичайні візуалізації показують, як будівля висить над Нью-Йорком, а поруч пропливають парашути.

Дальновидні архітектори пропонують відправити астероїд на орбіту, підвісити до нього високоміцний трос, а потім побудувати на тросі вежу. Хмарочос буде висіти на висоті понад 3400 метрів, і дістатися до нього можна буде лише за допомогою літальних апаратів.

Архітектори пропонують відправити астероїд на орбіту. Зображення: Clouds AO Архітектори пропонують відправити астероїд на орбіту. Зображення: Clouds AO

Представники Clouds AO вважають, що «маніпулювання астероїдами більше не відноситься до наукової фантастики».

Раніше повідомлялося про те, що у Саудівській Аравії розпочалося будівництво футуристичного міста у пустелі. Майбутнє поселення буде виглядати як дзеркальна стіна завдовжки 170 км та заввишки 500 м.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

NASA знову перенесла повернення Boeing Starliner на Землю

Анастасія Ковальова 23 червня 2024 14:37

ШІ для молодих архітекторів — наставник, підрядник, конкурент чи помічник?

Сергій Іванов-Костецький 20 червня 2024 17:00

Інженер-пенсіонер знайшов 55-річний баг у грі Lunar Lander

Анастасія Ковальова 16 червня 2024 15:38

НАСА замовила 10 досліджень щодо повернення зразків із Марсу на Землю

Анастасія Ковальова 9 червня 2024 14:45

Автор першого кольорового знімку з Місяця Вільям Андерс загинув в авіакатастрофі

Максим Красіков 8 червня 2024 11:09