Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Архітектори спроєктували плавучий хмарочос, який звисатиме з орбітального астероїда

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
11 січня 2023 2 хвилин читання

Містобудівники оприлюднили неймовірні плани щодо плавучого хмарочоса, який би звисав з орбітального астероїда. Вони обіцяють «найкращий вид на Землю» з вікон вежі, яка росте з космосу.

Дивовижна вежа Analemma Tower буде підвішена у повітрі до великого астероїда на тросі та стане найвищою будівлею у світі. Сміливі плани розробила архітектурна фірма Clouds AO. Вони запропонували побудувати його над Дубаєм, повідомляє The Sun.

Вежа Analemma Tower буде висіти в повітрі. Зображення: Clouds AO Вежа Analemma Tower буде висіти в повітрі. Зображення: Clouds AO

Будівля буде складаєтися з сотень поверхів ресторанів, магазинів, офісів, садів, квартир і навіть місць поклоніння. З вікон відкриватимуться безпрецедентні краєвиди під час руху астероїду між північною та південною півкулями.

Як виглядає найбільший хмарочос, який звисає з астероїда:

Приголомшливі концептуальні зображення показують величезний білий хмарочос, що ширяє на висоті понад 32 000 метрів над хмарами. Інші надзвичайні візуалізації показують, як будівля висить над Нью-Йорком, а поруч пропливають парашути.

Дальновидні архітектори пропонують відправити астероїд на орбіту, підвісити до нього високоміцний трос, а потім побудувати на тросі вежу. Хмарочос буде висіти на висоті понад 3400 метрів, і дістатися до нього можна буде лише за допомогою літальних апаратів.

Архітектори пропонують відправити астероїд на орбіту. Зображення: Clouds AO Архітектори пропонують відправити астероїд на орбіту. Зображення: Clouds AO

Представники Clouds AO вважають, що «маніпулювання астероїдами більше не відноситься до наукової фантастики».

Раніше повідомлялося про те, що у Саудівській Аравії розпочалося будівництво футуристичного міста у пустелі. Майбутнє поселення буде виглядати як дзеркальна стіна завдовжки 170 км та заввишки 500 м.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

На Сонці стався потужний спалах — відео

Юлія Мирська 7 годин тому

Телескоп Hubble зафіксував блискуче кулясте скупчення зірок у Чумацькому Шляху

Анастасія Ковальова 17 вересня 2023 14:00

Астронавт побив рекорд NASA з перебування на космічній орбіті

Анастасія Ковальова 17 вересня 2023 12:00

Телескоп Вебба зафіксував, як молода зірка випускає надзвукові струмені — фото

Юлія Мирська 15 вересня 2023 07:35

Гравітаційні хвилі: як злиття чорних дір довело, що Ейнштейн правий

Олександр Тартачний 14 вересня 2023 13:00