Питання етики ШІ дискутуються вже багато років. У 2021 році ЄС та Китай випустили свої рекомендації (guidelines), які мають забезпечувати етичний розвиток та запровадження систем штучного інтелекту. Лавиноподібне запровадження великих мовних моделей ще більше привернуло увагу до питань етики ШІ.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 16 березня.
Microsoft офіційно відкрила доступ до чатбота у пошуковику Bing. Працює нова функція тільки через браузер Edge.
Відомий мультсеріал «Південний парк» випустив серію, де висміює штучний інтелект ChatGPT. Сама мовна модель стала співавтором сценарію серії.
Популярний генератор зображень з тексту Midjourney отримав нову версію. Тепер люди на згенерованих фото будуть мати більш реалістичний вигляд.
Штучний інтелект Logically допомагає американським аналітикам знаходити російську пропаганду та розбити на категорії для подальшого вивчення.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 15 березня.
14 березня OpenAI анонсувала мовну модель GPT-4. Її будуть використовувати, зокрема, у Bing та ChatGPT. SPEKA підготувала тест, що визначить, яка з нейронок вам найближче.
На щорічній медичній події The Check Up компанія Google оголосила, що розробляє ШІ, який допоможе лікувати рак й аналізувати результати УЗД.
Співзасновник і технічний директор OpenAI продемонстрував деякі можливості та обмеження нової моделі GPT-4 після її релізу. SPEKA проглянула презентацію та розповіла про головні зміни та концепти нейромережі.
Як пише видання Platformer, Microsoft звільнив команду, яка відповідала за етику під час створення інструментів з використанням штучного інтелекту (ШІ). SPEKA обрала головне зі статті. Пояснюємо, чому команду звільнили саме зараз та до яких ризиків це може призвести.
Нові розумні функції стануть доступними у таких застосунках до Workspace, як-от Gmail, Docs, Slides, Sheets, Meet та Chat.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 14 березня.
OpenAI офіційно анонсувала нову мовну модель штучного інтелекту GPT-4. Саме цю модель тепер будуть використовувати оновлені ChatGPT та Bing.
Освітній проєкт «На урок» створив українськомовний чат на основі ChatGPT. Поспілкуватися з історичними постатями можна безоплатно та без реєстрації.