Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Армія США вперше тестує електричний пікап

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
5 грудня 2022 2 хвилин читання

Повнопривідний легкий тактичний автомобіль Canoo LTV має різні конфігурації, два електромотори та вуглецеві кевларові деталі. Пікап має підвищений кліренс та захист днища.

У липні Canoo підтвердила угоди про надання Walmart 4500 електромобілів, а армії США — тестовий автомобіль. Цього тижня компанія поділилася оновленням контракту з Пентагоном, оголосивши, що поставила прототип нової легкої тактичної машини в армію, повідомляє Engadget.

LTV виглядає як модифікована версія пікапа Canoo. За словами компанії, вони використали вуглецевий кевлар, щоб зробити автомобіль більш міцним без збільшення його ваги. LTV можна перетворити з пікапа на бортову вантажівку, що дозволить перевозити будівельні матеріали та тактичне обладнання. Він навіть включає стелс-конфігурацію. Canoo каже, що повнопривідний LTV може видавати до 600 кінських сил. Він також має пневматичні ресори, підвищену систему підвіски та 32-дюймові шини, щоб зробити його придатним для подолання складної місцевості.

Вважається, що військові США є одними з найбільших забруднювачів на планеті. Армія США має більший вуглецевий слід, ніж приблизно 140 країн, включаючи країни першого світу, такі як Швеція та Данія. На початку 2022 року Міністерство оборони оголосило про план нульових викидів, який серед іншого передбачав електрифікацію бойових та допоміжних машин. Хоча немає гарантії, що Canoo буде частиною цієї ініціативи, отримання армії США у якості клієнта було б великим успіхом для стартапу.

Нагадаємо, що каліфорнійський стартап Monarch Tractor починає виробництво перших розумних електричних тракторів MK-V, які можуть виконувати сільськогосподарські роботи без водія.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Байден розповів, коли перші танки Abrams приїдуть в Україну

Юлія Даниленко 23 години тому

США оголосили про новий пакет допомоги Україні на $325 млн

Юлія Даниленко 22 вересня 2023 06:35

Китай звинуватив США у систематичних кібератаках на Huawei

Артем Житкевич 21 вересня 2023 21:44

США планують надати Україні $325 млн допомоги

Артем Житкевич 20 вересня 2023 21:21

Усі відомства США погодилися відправити Україні ракетні системи ATACMS

Юлія Мирська 20 вересня 2023 19:19