Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Майбутнє настало: гендиректор Mojo Vision протестував контактні лінзи з доповненою реальністю

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
1 липня 2022 3 хвилин читання

Минулого тижня гендиректор Mojo Vision Дрю Перкінс протестував прототип контактних лінз з доповненою реальністю.

До тих пір, поки науковці не зможуть підключати дисплей AR безпосередньо до зорової кори, найменшою портативною гарнитурою з доповненою реальністю будуть контактні лінзи. Mojo Vision працює над дизайном інтелектуальних контактних лінз з 2015 року і її останній прототип Mojo Lens містить досить вражаючу кількість обладнання.

По-перше, у нього найменший у світі дисплей із найвищою щільністю, здатний відображати динамічний контент – зелений монохромний дисплей MicroLED діаметром менше 0,5 мм з роздільною здатністю 14 000 пікселів на дюйм. Він оснащений процесором ARM Core M0, 5-ГГц радіомодулем, здатним обмінюватися даними із наднизькою затримкою, і достатньою кількістю акселерометрів, гіроскопів та магнітометрів, щоб відстежувати рухи ваших очей з граничною точністю, дозволяючи зображенню залишатися стабільним, навіть під час руху людини.

У його зовнішнє кільце вбудована мікробатарея медичного класу, яка буде досить великою, щоб у остаточній версії продукту вона могла працювати цілий день. Також прототип містить схеми керування живленням та систему бездротової зарядки.

Для керування не потрібен буде смартфон, чи ручне управління. Mojo Vision розробила інтерфейс користувача для керування за допомогою руху очей.

«Я виявив, що можу взаємодіяти з компасом, щоб орієнтуватися, переглядати зображення і використовувати телесуфлер на екрані, щоб прочитати несподівану, але знайому цитату. Я на власні очі побачив майбутнє за допомогою Invisible Computing… Це було надихаюче. Бачачи майбутнє, я буквально втратив дар мови», — поділився досвідом тестування лінз Перкінс.

Нагадаймо: Корпорація Western Digital озвучила свої прогнози щодо ключових глобальних трендів 2022 року у сфері зберігання та передання даних. SPEKA зібрала найцікавіше. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

На перетині медіа та технологій: як працюють цифрові голограми

Western Digital 5 серпня 2022 19:09

VR, онлайн-сервіси та NFT: як технології рятують культуру під час війни

Наталія Миронова 20 липня 2022 17:08

Куди приводять факапи: досвід співвласника української AR-студії Morphy.Vision

Ira Hoiuk 29 червня 2022 11:43

Snap анонсував AR-окуляри, якими можна керувати «силою думки»

Тетяна Новак 24 березня 2022 19:10

Українська студія FFFACE.ME та Anex презентували перший у світі дитячий візок з доповненою реальністю

Дарина Куденко 27 січня 2022 14:15