Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Майбутнє настало: гендиректор Mojo Vision протестував контактні лінзи з доповненою реальністю

Наталія Миронова
Наталія Миронова UGC creator, TikTok blogger&expert
1 липня 2022 3 хвилин читання

Минулого тижня гендиректор Mojo Vision Дрю Перкінс протестував прототип контактних лінз з доповненою реальністю.

До тих пір, поки науковці не зможуть підключати дисплей AR безпосередньо до зорової кори, найменшою портативною гарнитурою з доповненою реальністю будуть контактні лінзи. Mojo Vision працює над дизайном інтелектуальних контактних лінз з 2015 року і її останній прототип Mojo Lens містить досить вражаючу кількість обладнання.

По-перше, у нього найменший у світі дисплей із найвищою щільністю, здатний відображати динамічний контент – зелений монохромний дисплей MicroLED діаметром менше 0,5 мм з роздільною здатністю 14 000 пікселів на дюйм. Він оснащений процесором ARM Core M0, 5-ГГц радіомодулем, здатним обмінюватися даними із наднизькою затримкою, і достатньою кількістю акселерометрів, гіроскопів та магнітометрів, щоб відстежувати рухи ваших очей з граничною точністю, дозволяючи зображенню залишатися стабільним, навіть під час руху людини.

У його зовнішнє кільце вбудована мікробатарея медичного класу, яка буде досить великою, щоб у остаточній версії продукту вона могла працювати цілий день. Також прототип містить схеми керування живленням та систему бездротової зарядки.

Для керування не потрібен буде смартфон, чи ручне управління. Mojo Vision розробила інтерфейс користувача для керування за допомогою руху очей.

«Я виявив, що можу взаємодіяти з компасом, щоб орієнтуватися, переглядати зображення і використовувати телесуфлер на екрані, щоб прочитати несподівану, але знайому цитату. Я на власні очі побачив майбутнє за допомогою Invisible Computing… Це було надихаюче. Бачачи майбутнє, я буквально втратив дар мови», — поділився досвідом тестування лінз Перкінс.

Нагадаймо: Корпорація Western Digital озвучила свої прогнози щодо ключових глобальних трендів 2022 року у сфері зберігання та передання даних. SPEKA зібрала найцікавіше. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Sightful анонсувала ноутбук Spacetop із віртуальним екраном

Ольга Горбенко 23 травня 2023 07:44

Meta хоче укласти з Magic Leap угоду про доповнену реальність

Ольга Горбенко 21 травня 2023 15:23

Українці створили музичну Алею зірок в AR для Євробачення в Ліверпулі

Ганна Гілова 9 травня 2023 12:47

NVIDIA визнала українську IT-компанію SoftServe партнером року

Руслан Сорока 27 квітня 2023 16:32

NASA створила AR-ефект в Instagram, який дозволяє подивитися на космос очима телескопа Вебба

Катерина Колонович 15 березня 2023 10:58