Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Майбутнє настало: гендиректор Mojo Vision протестував контактні лінзи з доповненою реальністю

Наталія Миронова
Наталія Миронова UGC creator, TikTok blogger&expert
1 липня 2022 3 хвилин читання

Минулого тижня гендиректор Mojo Vision Дрю Перкінс протестував прототип контактних лінз з доповненою реальністю.

До тих пір, поки науковці не зможуть підключати дисплей AR безпосередньо до зорової кори, найменшою портативною гарнитурою з доповненою реальністю будуть контактні лінзи. Mojo Vision працює над дизайном інтелектуальних контактних лінз з 2015 року і її останній прототип Mojo Lens містить досить вражаючу кількість обладнання.

По-перше, у нього найменший у світі дисплей із найвищою щільністю, здатний відображати динамічний контент – зелений монохромний дисплей MicroLED діаметром менше 0,5 мм з роздільною здатністю 14 000 пікселів на дюйм. Він оснащений процесором ARM Core M0, 5-ГГц радіомодулем, здатним обмінюватися даними із наднизькою затримкою, і достатньою кількістю акселерометрів, гіроскопів та магнітометрів, щоб відстежувати рухи ваших очей з граничною точністю, дозволяючи зображенню залишатися стабільним, навіть під час руху людини.

У його зовнішнє кільце вбудована мікробатарея медичного класу, яка буде досить великою, щоб у остаточній версії продукту вона могла працювати цілий день. Також прототип містить схеми керування живленням та систему бездротової зарядки.

Для керування не потрібен буде смартфон, чи ручне управління. Mojo Vision розробила інтерфейс користувача для керування за допомогою руху очей.

«Я виявив, що можу взаємодіяти з компасом, щоб орієнтуватися, переглядати зображення і використовувати телесуфлер на екрані, щоб прочитати несподівану, але знайому цитату. Я на власні очі побачив майбутнє за допомогою Invisible Computing… Це було надихаюче. Бачачи майбутнє, я буквально втратив дар мови», — поділився досвідом тестування лінз Перкінс.

Нагадаймо: Корпорація Western Digital озвучила свої прогнози щодо ключових глобальних трендів 2022 року у сфері зберігання та передання даних. SPEKA зібрала найцікавіше. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Армія США замовила більшу кількість бойових AR-гарнітур Microsoft

Богдан Камінський 16 вересня 2023 05:00

Цукерберг презентує концепцію Meta Quest 3 на заході 27-28 вересня

Богдан Камінський 13 вересня 2023 19:27

Lockheed Martin показала гіперзвуковий суперджет X-59 — відео

Кіра Іванова 7 серпня 2023 07:37

Презентація Apple WWDC 2023 5 червня: що нам покажуть і де дивитись

Єлизавета Гогілашвілі 5 червня 2023 13:00

Quest 3 — нова гарнітура для доповненої та віртуальної реальності від Meta

Кіра Іванова 2 червня 2023 08:03