Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

AppsFlyer запустив рішення для маркетологів — Data Clean Room

Наталія Миронова
Наталія Миронова Випускова редакторка SPEKA
20 червня 2022 2 хвилин читання

Міжнародна компанія AppsFlyer, що має офіси з розроблення в Україні, презентує нове рішення для маркетологів та аналітиків — Data Clean Room. 

Це безпечне та конфіденційне середовище, що дозволяє розробникам застосунків об'єднувати та створювати аналітичні дані користувачів разом із маркетинговими даними про конверсію. Таким чином розробники можуть точно розрахувати та вжити заходів щодо своїх маркетингових кампаній. Це збільшує віддачу від інвестицій та одночасно зберігає конфіденційність клієнтів.

Розробники програм мають повний контроль над тим, які дані потрапляють у Data Clean Room, і можуть самостійно визначати бізнес-логіку, відповідність вимогам та управління даними, використовуючи при цьому додаткові технології збереження конфіденційності.

За допомогою DCR маркетологи можуть пожинати плоди комбінованих наборів даних, дотримуючись правил конфіденційності. Особиста інформація (PII) або дані з обмеженням атрибуції окремих користувачів не розкривають нікому з учасників, а отже, неможливо визначити користувачів з унікальними ідентифікаторами.

Персональні дані та дані на рівні користувача обробляють таким чином, щоб використовувати їх для різних цілей вимірювання: створюються анонімні дані, які можна зіставляти та об'єднувати з даними з різних джерел.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

З RuTube, але без «Сбєра». На росії запустили власний маркетплейс NashStore

Юлія Даниленко 16 травня 2022 14:27

Гіганти кинулися у метавсесвіт, роботодавцям ускладнять життя. Тренди мобільного маркетингу-2022 від AppsFlyer

Юлія Даниленко 10 лютого 2022 17:10

На зв'язку в офлайні. Спекотна валізка месенджерів, які працюють без інтернету

Юлія Даниленко 29 січня 2022 11:17

Visa і «ПриватБанк» запускають POS-термінал у смартфоні для малого бізнесу

Юлія Даниленко 14 грудня 2021 14:04