Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Apple виграла апеляцію у Epic Games у справі про купівлі в AppStore

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
26 квітня 2023 2 хвилин читання

Apple Inc. виграла апеляційний суд у Epic Games Inc., підтверджуючи політику AppStore в антимонопольному позові. 

Як повідомляє Bloomberg, рішення дев’ятого окружного апеляційного суду США у понеділок підтвердило рішення судді нижчої інстанції від 2021 року. 

«AppStore продовжує заохочувати конкуренцію, стимулювати інновації та розширювати можливості, і ми пишаємося його вагомим внеском як для користувачів, так і для розробників у всьому світі», — йдеться у заяві компанії, надісланій виданню електронною поштою. 

Головний виконавчий директор Epic Тім Суїні написав у Twitter, що хоча Apple перемогла, принаймні апеляційний суд залишив недоторканою частину рішення 2021 року, яка була на боці Epic.

Що передувало останньому рішенню суду

Epic Games подала позов проти Apple у серпні 2020 року через дії останньої у магазині застосунків App Store для пристроїв на iOS. Epic Games оскаржувала обмеження Apple на використання програмами інших способів купівлі, окрім тих, що пропонують в App Store. 

Раніше засновник Epic Games Тім Суїні заперечував скорочення 30% доходу на користь Apple з кожної купівлі, зробленої в App Store, і у своїй грі Fortnite бажав або обійти Apple, або зменшити її частку. 

У серпні 2020 року Epic навмисно внесла зміни до Fortnite, щоб обійти платіжну систему App Store. У відповідь Apple заблокувала гру в магазині, що призвело до позову з боку Epic. Apple подала зустрічний позов, стверджуючи, що Epic навмисне порушила умови контракту, аби спонукати її до таких дій. 

Судовий процес тривав від 3 до 24 травня 2021 року. У першій частині справи суддя ухвалила рішення на користь Apple за 9 з 10 пунктів, але заборонила компанії перешкоджати розробникам інформувати користувачів про інші платіжні системи у застосунках.

Раніше SPEKA розповідала, що на компанію Apple подали до суду через функцію відстеження пристрою AirTag, який призначений для прикріплення до особистих речей.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

TSMC представила прототипи 2-нм чипів Apple та NVIDIA

Артем Житкевич 3 години тому

Apple випустить нові iPad Air і Pro з різними чипами

Артем Житкевич 5 годин тому

Apple заблокувала експлойт iMessage, який дозволяв користуватися сервісом на Android

Богдан Камінський 10 грудня 2023 15:55

Керівник дизайну iPhone та Apple Watch йде у відставку — Bloomberg

Богдан Камінський 10 грудня 2023 12:04

Інженер SkySafe знайшов чергову вразливість у Bluetooth

Артем Житкевич 8 грудня 2023 21:40