Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Apple працює над сенсорним екраном для MacBook Pro

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
12 січня 2023 3 хвилин читання

MacBook Pro з OLED стане першим Mac із сенсорним екраном. Стів Джобс засудив би ідею сенсорних дисплеїв для ноутбуків. Проте після багатьох років опору перший такий Mac може вийти у 2025 році.

Повідомляється, що Apple працює над сенсорними MacBook. Хоча плани ще не завершені, джерела Bloomberg кажуть, що сенсорні ноутбуки Apple можуть з'явитися у 2025 році, повідомляє Engadget.

Для компанії, яка стверджувала, що сенсорний екран кращий у таких продуктах, як iPad, MacBook із сенсорним екраном буде великою зміною, але не чекайте різкого відхилення від традиційного дизайну ноутбука Apple. Передбачуваний MacBook Pro із сенсорним екраном ймовірно все ще працюватиме під керуванням macOS і матиме стандартний трекпад і клавіатуру. Але, подібно до ноутбуків Windows nf пристроїв 2-в-1, він матиме сенсорні екрани та жести. У звіті йдеться, що згодом Apple може розширити сенсорне введення, додавши інші моделі Mac, але наразі не планує поєднувати macOS та iPadOS. Можна припустити, що страх втрати продажів iPad був чинником, який так довго стримував компанію.

У звіті наголошують, що Apple переводить свої дисплеї Mac на OLED у межах ширшого оновлення MacBook Pro. Сучасні комп'ютери Mac мають РК-дисплеї, тоді як iPhone (за винятком iPhone SE) і Apple Watch використовують OLED-дисплеї.

Нагадаємо, що Apple випустила сенсорну панель у 2016 році. Проте вона відповідала лише половині можливостей сенсорного екрана на MacBook. Смужка над клавіатурою вмикала системні ярлики та ярлики у застосунках, пропозиції щодо правопису та інші зручні для дотику функції. Але ця панель ніколи не подобалася розробникам та найвідданішим клієнтам Apple, тому її вилучили з редизайну Apple MacBook Pro 2021 року.

Попри те що Стів Джобс стверджував, що сенсорні екрани не для комп'ютерів Mac, це не перший випадок, коли компанія суперечить «євангелію Стіва». Наприклад, він висміював великі iPhone, маленькі планшети та стилуси iPad, але сьогодні Apple із задоволенням продасть вам iPhone 14 Pro Max, iPad mini та Apple Pencil. Хоча бачення Джобса значною мірою закладено у ДНК компанії, комп'ютерний світ трохи змінився від 2011 року.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Інженер SkySafe знайшов чергову вразливість у Bluetooth

Артем Житкевич 8 грудня 2023 21:40

З Apple звільняється винахідник сканера відбитків пальців Touch ID

Артем Житкевич 8 грудня 2023 21:04

В'єтнам стане центром розробки для нового Apple iPad

Артем Житкевич 8 грудня 2023 19:50

Apple планує оновити свою лінійку iPad у 2024 році

Артем Житкевич 7 грудня 2023 19:40

Apple та Google дозволяють урядам стежити за користувачами смартфонів за допомогою push-повідомлень

Кіра Іванова 7 грудня 2023 13:32