Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Apple планує випустити монітор з функцією розумного будинку

Юлія Мирська
Юлія Мирська
4 липня 2023 2 хвилин читання

Компанії Apple планує випустити новий зовнішній монітор для Mac, який матиме функцію розумного будинку, коли Mac переходить у режим сну або вимикається, повідомляє ArsTechnica.

Очікують, що ця функція буде присутня принаймні в одному з моніторів, які вийдуть у майбутній лінійці Apple, ймовірно, у наступних моделях Apple Pro Display XDR і Studio Display.

Хоча подробиці щодо цих моніторів поки що обмежені, відомо, що вони будуть використовувати чипи, які вже встановлені у смартфонах iPhone.

Наприклад, Studio Display використовує чип Apple A13, а майбутні монітори, можливо, будуть використовувати більш потужний чип A16, аналогічний тому, що використовують в iPhone 14 Pro, який має функцію постійно увімкненого дисплея.

Наразі, на постійно увімкненому дисплеї iPhone 14 Pro, відображається інформація, яку користувачі бачать, коли торкаються до екрана блокування, як-от час, шпалери та віджети застосунків. 

Планується, що до кінця 2023 року Apple випустить iOS 17 разом із майбутнім iPhone 15, де впровадить новий режим смартдисплея, що імітує функції та інформацію, яку користувачі бачать на смартдисплеях Google або Amazon. 

Передбачається, що новий дисплей для Mac з’явиться на ринку не раніше 2024 року. 

Варто наголосити, що ця інформація базується на джерелах репортера Марка Гурмана, який зазвичай дає надійні прогнози нового обладнання від Apple, але остаточні подробиці можуть змінитися, оскільки компанія не розкриває свої плани до офіційного оголошення.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple закликає користувачів не сушити свої iPhone у банках з рисом

Юлія Мирська 12 годин тому

Vision Pro продаються в росії попри заборону від Apple

Юлія Мирська 14 годин тому

Meta і Microsoft попросили ЄС вплинути на нову політику Apple

Артем Житкевич 21 лютого 2024 23:47

Голова відділу розробки AirPods залишить Apple

Артем Житкевич 21 лютого 2024 22:30

Шахраї обміняли тисячі підроблених iPhone на справжні за гарантією

Артем Житкевич 21 лютого 2024 20:51