Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Apple підвищує ціни в App Store

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
20 вересня 2022 2 хвилин читання

Здорожчання торкнеться Європи та деяких азійських ринків.

Компанія Apple оприлюднила повідомлення про підвищення цін в App Store в Європі та деяких регіонах Азії починаючи з 5 жовтня. Підвищення цін торкнеться як покупок у застосунках, так і звичайних програм в App Store,

Зростання цін є результатом зниження курсу євро стосовно долара США.

Підвищення цін стосуватиметься всіх країн, що використовують євро, а також Швеції, Південної Кореї, Чилі, Єгипту, Малайзії, Пакистану, В'єтнаму та Японії. На всіх європейських ринках, окрім Чорногорії, базова ціна програми у розмірі 0,99 євро наступного місяця зросте до 1,19 євро, що на 20% більше. У Японії зростання становить понад 30% на тлі падіння єни до нового 24-річного мінімуму щодо долара США.

Apple періодично коригує ціни в App Store з урахуванням коливань валютних курсів і фактично знизила базову ціну застосунку в 1,09 євро до 0,99 євро минулого року.

Зміни цін в App Store відбулися лише через кілька тижнів після того, як Apple підвищила ціни на свої нові моделі iPhone 14 та Apple Watch Series 8 на багатьох ринках за межами США. Вартість iPhone 14 у Великій Британії зараз починається від 849 фунтів стерлінгів, тоді як минулого року iPhone 13 коштував 779 фунтів стерлінгів. Ціни на iPhone підскочили з 909 євро до 1019 євро в Ірландії, аналогічні стрибки цін можна знайти по всій Європі.

В Україні новий iPhone 14 стартує з позначки 41 499 грн, що за офіційним курсом станом на 20 вересня становить $1135.

0
Прокоментувати