Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Apple не буде видаляти Twitter з App Store

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
1 грудня 2022 2 хвилин читання

Мільярдер Ілон Маск зустрівся з генеральним директором Apple Тімом Куком у кампусі виробника iPhone. Після перемовин Маск сказав, що Apple ніколи не думала про видалення програми.

Ілон Маск зустрівся з головним виконавчим директором Apple Inc. Тімом Куком у штаб-квартирі виробника iPhone у середу, сигналізуючи про припинення війни між технологічними компаніями, повідомляє Bloomberg. 

Маск опублікував у Twitter відео зі штаб-квартири Apple Park, де протягом декількох секунд можна побачити тінь власника Twitter і топменеджера Apple. Через кілька годин після зустрічі Маск сказав, що вони «добре поговорили» і «вирішили непорозуміння щодо можливого видалення Twitter з App Store». Маск наголосив, що «зрозуміло, що Apple ніколи не думала про це».

Нагадаємо, що це твердження суперечить заявам Маска на початку цього тижня, коли він сказав, що Apple «погрожувала заблокувати Twitter у своєму App Store» і що компанія не повідомила Twitter, чому саме. 

Маск почав критикувати Apple після того, як виробник iPhone скоротив витрати на рекламу в Twitter, приєднавшись до інших компаній, які почали йти після купівлі соцмережі скандальним мільярдером. Маск опублікував серію твітів разом із відеопародією на відому рекламу компанії «1984» для Mac, додавши, що Apple ненавидить «свободу слова в Америці».

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft анонсувала лінійку ноутбуків Copilot+PC. Що це таке та чи вдасться компанії потіснити Apple

Олександр Тартачний 21 годину тому

Apple має пояснити баг із появою фото — ЗМІ

Олеся Дерзська 21 травня 2024 20:00

Apple не згодна із штрафом у 1,8 млрд євро від ЄС

Владислав Паливода 21 травня 2024 18:39

Mac Pro та Studio не отримають чип M4 до 2025 року

Олеся Дерзська 20 травня 2024 20:28

Neuralink отримала дозвіл на встановлення мозкового імплантату в другу людину

Вікторія Рудзінська 20 травня 2024 16:56