Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Apple єдина серед конкурентів, хто досі не має складаного смартфону

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
11 травня 2023 3 хвилин читання

Apple натепер єдиний великий виробник телефонів, який досі не має свого складаного пристрою. 

Ринок складаних смартфонів може генерувати десятки мільярдів доларів у найближчі роки, але Apple поки що не планує до нього доєднатися, повідомляє Bloomberg

У середу на конференції Google представила складаний Pixel Fold. Хоча Apple почала роботу над складаним iPhone багато років тому, вона, схоже, мало зацікавлена ​​у виході продукту на ринок.

Такий підхід не є незвичайним для Apple, яка часто не поспішає, а потім вривається на ринок з більш удосконаленим продуктом. Так було і з самим iPhone у 2007 році. Компанія також має менше стимулів працювати з поточною лінійкою iPhone, оскільки домінує на ринку смартфонів преміумкласу.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Але незабаром Apple може відстати від своїх конкурентів у перспективному сегменті. Хоча складані телефони досі становлять невелику частку ринку, вони дорожчі та мають багато нових функцій, допомагаючи брендам нижчого рівня вийти на преміальний асортимент. Оглядачі ринку очікують, що сегмент складаних смартфонів зростатиме найшвидше за «звичайні».

Питання полягає в тому, чи Apple зрештою допоможе зміцнити концепцію складаних пристроїв виходом на ринок чи проігнорує її популярність взагалі. 

«Якщо до 2025 року, коли дохід галузі наблизиться до десятків мільярдів доларів, у продажу Apple не буде складаного iPhone або iPad, ми почнемо трохи хвилюватися».
директор з досліджень Strategy Analytics Ніл Моустон.

Компанія отримує більшу частину свого доходу від лінійки iPhone, яку поступово вдосконалює щороку, але масштабних змін у дизайні чи функціях не робила вже роками. За словами аналітика Omdia Джусі Хонга, наразі складані телефони ще не досягли достатньо великих обсягів продажу, аби відібрати значну частку в Apple, яка торік контролювала 77% ринку телефонів.

Наразі складані пристрої — це змагання лише виробників смартфонів на Android. Серед них на світовій арені домінує Samsung Electronics Co.

10 травня відбулася щорічна конференція I/O 2023 від Google. SPEKA розповідає, які продукти представила компанія (серед них є той самий Pixel Fold, а також багато ШІ-новинок). 

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
1
Прокоментувати
Rolexandr Rolexandr 11.05.2023, 09:22
Це дуже нішеве рішення, мало кому дійсно потрібне. Йому навіть нормальної назви українською не можуть дати, то він "розкладний", то вже "складаний", деякі розумники роблять кальку з російської і пишуть "складний" смартфон:)
Інші матеріали

22 липня профспілка Samsung проведе акцію протесту

Максим Красіков 21 липня 2024 12:30

Nubia офіційно анонсує нові смартфони Z60S Pro та Z60 Ultra Leading Edition

Владислав Паливода 17 липня 2024 21:40

Apple зробить підключення до WiFi безпечніше: зареєстровано новий патент

Владислав Паливода 17 липня 2024 21:36

Як уряд може зламати ваш телефон

Олександр Тартачний 17 липня 2024 12:10

Майбутнє вже тут: огляд новинок від Samsung

Анна Старкова 11 липня 2024 14:20