Хакери Anonymous заявили про злом сайту уряду Сербії

19 січня 2023 1 хвилин читання

Група хакерів Anonymous заявила, що отримала доступ до конфіденційних документів уряду Сербії. Проте у Белграді заперечують, що їхні онлайн-ресурси зазнали кібератак.

У вівторок один із Twitter-акаунтів Mr Anonymous заявив, що отримав доступ до десятків конфіденційних документів сербського уряду. «Ми ще з тобою не розібрались, путінська маріонетко», — йшлося у повідомленні. Хакери мали на увазі президента Сербії Александара Вучича, повідомляє N1.

Наступного дня у міністерстві інформації й телекомунікацій Сербії відповіли, що не зафіксували жодних витоків конфіденційних документів. Урядовці додали, що такі пости від Anonymous мають на меті «залякати громадян і є складовою особливої війни, що ведуть проти Сербії».

Нагадаємо, що минулої весни хакери Anonymous здійснили масову кібератаку проти уряду білорусі. Причина — співучасть у вторгненні в Україну. Про це хакери також повідомили на своїй сторінці у Twitter.

Читайте також: Хакери Anonymous здійснили масову кібератаку проти уряду білорусі. Причина — співучасть у вторгненні в Україну. Про це хакери повідомили на своїй сторінці у Twitter.
Інші матеріали

російські спецслужби розміщують на торентах програмне забезпечення із вірусами

Катерина Колонович 20 березня 2023 08:37

Хакер з Дніпропетровщини зламав мільйон українських акаунтів та намагався їх продати

Руслан Сорока 2 березня 2023 20:31

Нова кібератака: хакери розсилають листи від імені Печерського суду

Руслан Сорока 21 лютого 2023 19:07

Як росія веде кібервійну проти України та НАТО

Христина Коновалова 17 лютого 2023 19:00

Нова кібератака: хакери розсилають листи начебто від РНБО

Руслан Сорока 13 лютого 2023 19:48