Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Aмерікан Юніверсіті Київ започатковує стипендії для українських ветеранів, вдів/вдівців та дітей загиблих героїв

Спекотне промо
Спекотне промо
13 липня 2023 4 хвилин читання

Амерікан Юніверсіті Київ (АЮК), перший університет в Україні, що працює за американськими стандартами освіти завдяки партнерству з Arizona State University, оголошує про створення стипендійного фонду для підтримки ветеранів, вдів/вдівців та дітей загиблих героїв у партнерстві з Інститутом міжнародної освіти (IIE) та Українським ветеранським фондом.

АЮК пропонує повні стипендії на бакалаврські та магістерські програми. Заявки на стипендії можна подати у такі терміни: на бакалаврські програми до 25 липня, на магістерські — до 21 серпня 2023 року. Докладніше про навчальні програми АЮК — на сайті університету

У червні 2023 року Амерікан Юніверсіті Київ та Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України уклали Меморандум про співпрацю щодо підтримки та всебічного захисту інтересів ветеранів України, членів їхніх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) захисників України.

Серед тих, хто вже зробив значні пожертви на підтримку стипендійного фонду АЮК, провідні американські компанії, які представляють різноманітні галузі економіки — від трансопртування, газовидобування, будівельних матеріалів до інвестування, консалтингу та військоих технологічних рішень. Зокрема, JP Morgan Infrastructure Fund, Summit Utilities, AEVEX, Aerovironment, Point72, Third Coast, Logistics Plus, Liberty Tools.

Також фонд підтримують індивідуальні донори, як-от пан Тім Тайсон, пан Вільям Мерді, доктор Карен Кула МакКлоун, генерал США (у відставці) Девід Петреус, президент АЮК Деніел Райс та інші партнери АЮК. Під час нещодавнього візиту до Києва генерал Девід Петреус надав особисту стипендію та менторську підтримку студенту, дитині загиблого героя.

«Ми неймовірно вдячні кожному партнеру та донору за довіру, відданість справі демократії та внесок у розвиток стипендійного фонду для українців, яких торкнулася ця жахлива війна. Ми пишаємося, що отримуємо підтримку від таких великих та успішних американських компаній та окремих донорів та за їх бажання створювати все більше можливостей для навчання талановитих студентів».  
Ден Райс, ррезидент АЮК та ідейний натхненник створення стипендійного фонду для ветеранів та родин полеглих героїв

Задонатити на підтримку стипендійного фонду АЮК можна на сайті Інституту міжнародної освіти. Інститут міжнародної освіти приймає пожертви 501c3, які не підлягають оподаткуванню.

Aмерікан Юніверсіті Київ є першим приватним університетом, який пропонує високі стандарти американської освіти в Україні завдяки партнерству з Arizona State University (ASU), одним із найбільших університетів США, який за рейтингом US News & World Report є найінноваційнішим університетом Америки.

Інститут міжнародної освіти (IEE) був заснований у 1919 році та співпрацює з низкою корпоративних, урядових установ і фондів-партнерів по всьому світу, щоб розробляти та керувати програмами стипендій, напрямом навчання за кордоном, корпоративного навчання та програмами з розвитку лідерства. IIE має мережу з 18 офісів і філій по всьому світу та понад 1300 організацій-членів.

Український ветеранський фонд  державна установа у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України, яка була утворена на виконання підпункту 2 пункту 6 протоколу засідання КМУ від 17.02.2021 № 22 та кроку 515, цілі 11.3 «Реінтеграція в суспільство» Плану пріоритетних дій уряду на 2021 рік, затвердженого розпорядженням КМУ від 24.03.2021 № 276-р.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як українкам увійти в IT-бізнес та креативну індустрію. Огляд безкоштовних програм для українських жінок

Сергій Коноплицький 29 лютого 2024 10:45

American University Kyiv випустив перших магістрів

Артем Житкевич 26 лютого 2024 17:40

Google виділить $27 млн на розвиток навичок ШІ у Європі

Юлія Мирська 12 лютого 2024 14:36

Microsoft допоможе двом мільйонам людей в Індії опанувати ШІ

Юлія Мирська 7 лютого 2024 13:39

Проєкт UA business Global запустив освітній серіаліті GLOBA для бізнесу

Юлія Мирська 5 лютого 2024 12:24