Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Amazon закриває свою службу телемедицини Amazon Care… щоб ще більше вкладати в медичні послуги

27 серпня 2022 2 хвилин читання

Компанія Amazon оголосила про закриття своєї служби телемедицини Amazon Care. В той же час це не означає скорочення амбіцій техногіганта на ринку послуг з охорони здоров'я. Навпаки — Amazon збирається ще більше вкладати в цей напрямок, зокрема — купуючи інших гравців, пише FT.

Amazon Care Amazon Care

Причиною закриття Amazon Care Ніл Ліндсей, керівник служби здоров'я Amazon, називає неефективність цієї моделі для довгострокового обслуговування корпоративних клієнтів, а саме вони є цільовим ринком медичного саппорту від Amazon, який оцінюється у 4 трильйони доларів.

"Ми обмірковували це рішення багато місяців", — зазначає Ліндсей, а експерти додають, що, очевидно, воно було ухвалене після угоди з One Medical, великою мережею первинної медичної допомоги, яку Amazom купив за 3,9 мільярда доларів (проте угода ще не закрита — її має схвалити антимонопольний регулятор).

Це поглинання, якщо його схвалить регулятор, забезпечить Amazon оптимальний доступ до корпоративних клієнтів, а також вирішить всі питання з найму лікарів — експерти називають саме цей аспект чи не найбільшою проблемою розвитку галузі телемедицини. 

Цікаво, що експерти також вказують на зміну філософії (і, відповідно, бізнес-моделі) медичних послуг, які планує забезпечувати Amazon. Це «value-based care», тобто прибуток компанії буде залежати від ефективності лікування пацієнта і досягнення кращих результатів, а не просто від факту надання медичних послуг. 

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Шкідлива робота: космічні польоти підвищують ризик розвитку раку та серцевих захворювань

Наталія Миронова 1 жовтня 2022 12:52

Ридер з можливістю писати, телевізор з датчиком руху і не тільки. Що показали на осінній презентації Amazon

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 12:15

Amazon представила новий ридер Kindle Scribe з можливістю писати на екрані

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 10:16

Франція запровадить мінімальну плату за доставлення книг, замовлених онлайн

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 14:35

Amazon скасовує комісію для українських підприємців на рік

Вадим Добровольський 21 вересня 2022 10:15