Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Amazon створив найреалістичнішу симуляцію мільйонного міста

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
1 грудня 2022 2 хвилин читання

Компанія Amazon створила дуже реалістичну версію SimCity. Новий сервіс для масштабних симуляцій дозволяє розмістити багатьох цифрових людей у віртуальних просторах.

Сервіс AWS SimSpace Weaver дозволяє користувачам створювати масштабні симуляції, які виглядають як реальні карти SimCity. Ідея нової послуги полягає у тому, що користувачі можуть скористатися величезними ресурсами Amazon AWS для запуску симуляцій, які масштабуються на кількох серверах, не стикаючись із обчислювальними ресурсами чи обмеженнями пам'яті. Це може бути корисним для таких речей, як, наприклад, моделювання пішохідного руху навколо нового спортивного стадіону, повідомляє The Verge.

Відео симулятора мільйонного міста:

Вражаюча демонстрація відео від uCrowds імітує 1 мільйон людей, які гуляють Лас-Вегасом. Розміщення імітованих натовпів дає уявлення про те, як люди могли б пересуватися комп'ютеризованими вулицями міста. На 1 мільйоном людей «просто не вистачає доріжок», і навіть зменшення цієї кількості до 50 000 показує, де люди починають скупчуватися.

Нагадаємо, що українська студія відеоігор Tsebro Games випустила трейлер нової гри під назвою One More Day. У цьому симуляторі кожен може відчути себе волонтером у повномасштабній війні України проти окупантів.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Коаліція винищувачів для України, суперкубок FPV Армії дронів та як сфотографувати Starlink в нічному небі. Ранкова SPEKA

Кіра Іванова 9 годин тому

Netflix, Amazon, Disney кидають виклик новому закону щодо куріння в Індії

Артем Житкевич 21 годину тому

Amazon надаватиме абонентам Prime в США мобільний зв’язок по $10

Кіра Іванова 2 червня 2023 17:25

Quest 3 — нова гарнітура для доповненої та віртуальної реальності від Meta

Кіра Іванова 2 червня 2023 08:03

Пентагон замовив «старлінки» Маску, військова допомога від Німеччини та як купити пиво долонею через Amazon One. Ранкова Speka

Кіра Іванова 2 червня 2023 07:00