Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Amazon працює над серіалом про крах FTX: його можуть зняти брати Руссо

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
25 листопада 2022 2 хвилин читання

Хоча наслідки краху FTX у реальному світі ще належить повністю врегулювати, Amazon вже працює над мінісеріалом про збанкрутілу криптобіржу та її колишнього CEO Сема Бенкман-Фріде.

Наразі відомо, що продюсерська компанія Ентоні та Джо Руссо AGBO займається продюсуванням шоу. Як повідомляє The Verge, брати навіть розглядають можливість зняти кілька епізодів.

Серіал поки що не має назви та буде складатись з восьми епізодів. У них докладно розповідається про те, як Бенкман-Фрід став співзасновником FTX, а потім привів компанію до кризи ліквідності, що зрештою призвела до його звільнення

«Хоча жодних шоу-раннерів або оголошень про кастинг ще не було, Amazon, як кажуть, придивляється до низки акторів, з якими Руссо працював під час їхньої роботи над блокбастерами Marvel„, — зазначає The Verge.

У заяві про серіал генеральна директорка Amazon Studios Дженніфер Салке назвала Вейла і Руссо ідеальними партнерами, «щоб донести цю багатогранну історію до глобальної аудиторії Prime Video». Брати Руссо також зазначили, що бардак на FTX вже «дозрів для драматизації».

Ентоні Руссо і Джо Руссо — брати, американські режисери кіно і телебачення. Стали дуже відомі після виробництва декілька фільмів для кіновсесвіту Marvel.

Скандал з FTX зачепив й Twitter Ілона Маска. Раніше журналісти знайшли докази того, що Сем Бенкман-Фрід володіє часткою у Twitter. Маск почав заперечувати інформацію та звинуватив ЗМІ у наклепі.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Справа FTX: у США закликають провести незалежну експертизу

Руслан Сорока 2 грудня 2022 19:31

Amazon надасть Україні послуги на $75 млн, ухвалений законопроєкт про е-довірчі послуги та NASAMS від США. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 2 грудня 2022 08:30

Amazon створив найреалістичнішу симуляцію мільйонного міста

Катерина Колонович 1 грудня 2022 16:14

Amazon надасть Україні послуги на суму $75 млн

Катерина Колонович 1 грудня 2022 13:12

Ще одна біржа подає заяву про банкрутство через крах FTX

Руслан Сорока 29 листопада 2022 18:35