Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Allbionics запропонував безкоштовні біонічні протези для українців

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
16 лютого 2023 2 хвилин читання

Український стартап Allbionics.ai анонсував надання безкоштовних біонічних протезів для українців, які були поранені під час військових дій та втратили верхні кінцівки.

Для розроблення власних українських біонічних протезів команда Allbionics об'єдналася з GlobalLogic, Droid Technologies та дизайн-студією Aranchii Architects. Також фахівці розробили кріплення, що дозволяють використовувати протези як за ампутації руки нижче ліктя, так і вище ліктя.

«Виробництво біонічних протезів, всі послуги щодо їх надання кінцевим споживачам та технічне обслуговування ми будемо здійснювати в Україні, з найбільшою зручністю для українців, які потребують такої допомоги», — зазначили в Allbionics.

Також в Allbionics повідомляють, що виробництво протезів буде коштувати менше, ніж середні ринкові пропозиції. Наразі ціна ще формується, проте автори проєкту вже окреслили найвищу цінову межу — $8-10 тис.

Біонічний протез має універсальний художній дизайн, що дозволяє не маскувати пристрій, виробляється з сучасних матеріалів, має певну кількість датчиків та друкується на 3D-принтері.

Упродовж 2023 року компанія планує допомогти відновити свої можливості щонайменше 150 українцям. Отримати детальну інформацію та оформити запит на безкоштовне протезування можна за посиланням.

Раніше SPEKA повідомляла, що на сайті центру реабілітації жертв війни Superhumans Center з'явилася можливість заповнити анкету пацієнта.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

В Україні створили чатбот Dokazovo, який перевіряє лікарські препарати

Руслан Сорока 21 годину тому

Ін'єкція ботокса в лоб змінює те, як мозок обробляє емоції інших людей

Анастасія Ковальова 25 березня 2023 12:54

Військовим дозволили зберігати репродуктивні клітини у кріобанках безплатно

Руслан Сорока 21 березня 2023 17:36

Від квітня рецептурні ліки будуть виписувати за електронним рецептом

Руслан Сорока 17 березня 2023 19:20

Через «Дію» українці прокредитували державу на 500 млн грн

Руслан Сорока 16 березня 2023 20:06