Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Aliexpress заборонив продаж дронів DJI та Autel для клієнтів із росії

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
2 березня 2023 2 хвилин читання

Тепер росіяни більше не зможуть купити на Aliexpress коптери від компаній DJI та Autel. Крім того, з російського AppStore зникли фірмові застосунки. 

SPEKA за допомогою VPN перевірила, чи дійсно маркетплейс не дозволяє росіянам купляти дрони. Товарні сторінки все ще доступні на платформі, проте з російських ip-адрес після переходу в магазин видає помилку. 

Aliexpress заборонив продаж дронів DJI та Autel для клієнтів із росії Aliexpress заборонив продаж дронів DJI та Autel для клієнтів із росії
Aliexpress заборонив продаж дронів DJI та Autel для клієнтів із росії Aliexpress заборонив продаж дронів DJI та Autel для клієнтів із росії

Крім того, DJI видалила програми для керування дронами з російського AppStore. В інтернет потрапили скріншоти листування між користувачами з рф та DJI. На них компанія відповідає на запитання щодо зникнення застосунку DJI FLY з російського AppStore.

«Просимо вибачення, але ми не надаємо свої послуги росіянам, а також не надаємо послуги з якоїсь військової діяльності, тому спасибі за розуміння», — відповідають у компанії.

Раніше SPEKA повідомляла, що один із найбільших маркетплейсів країни-окупанта AliExpress Russia опинився на межі великої кризи через відмову акціонерів у фінансуванні.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
1
Прокоментувати
Правило девʼятки: *плаче*. («скриншот»)
Інші матеріали

Співробітники TikTok діляться між собою особистими даними користувачів

Ганна Гілова 26 травня 2023 10:43

Фінляндія відправить Україні військову допомогу, морський дрон уразив корабель рф, Intel анонсувала власний аналог ChatGPT. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 26 травня 2023 07:16

Російський корабель «Иван Хурс» був вражений українським дроном

Ольга Горбенко 25 травня 2023 16:43

«Повернись живим» зібрав понад 7 млрд грн від початку повномасштабної війни

Ольга Горбенко 25 травня 2023 14:56

Атака 25 травня. Скільки усього «Шахедів» збили українці з початку війни

Назарій Присяжнюк 25 травня 2023 12:10